Accueil » Horoskop » Zjistěte, která tři znamení zvěrokruhu jsou v posteli nejžhavější!

Zjistěte, která tři znamení zvěrokruhu jsou v posteli nejžhavější!

Březen 2023 je pro astrologická znamení velmi zajímavý měsíc. Neptun se totiž tento měsíc bude nacházet na obloze v dobrém postavení, což by mělo výrazně ovlivnit náš osud. Tato nebeská událost ovlivní mnoho znamení zvěrokruhu. Některá znamení budou zasažena více než jiná, což bude mít důsledky pro jejich citový a profesní život.

Existuje však aspekt astrologických předpovědí, který je často opomíjen, a přitom je velmi důležitý. Řeč je samozřejmě o sexualitě. Někteří lidé jsou žhavější než jiní a to může souviset s jejich astrologickým znamením.

V tomto článku se podíváme na vliv Neptuna na znamení zvěrokruhu, která jsou v posteli nejžhavější. Zjistíme, která znamení mají největší šanci využít vlivu Neptuna a vést k intenzivnějšímu a uspokojivějšímu sexu.

Hvězdy a pohyby planet mají na náš život značný vliv. Zejména plynný obr Neptun má na náš život značný vliv. V březnu se některá znamení zvěrokruhu ocitnou pod vlivem Neptuna, což by mohlo přinést pozitivní změny.

Tato znamení mohou zažít větší vášeň a porozumění citům. Mohla by se také cítit otevřenější a jemnější vůči svým partnerům, což by bylo velmi prospěšné pro jejich vztahy.

Kromě toho by mohli mít velmi hluboké a intenzivní sexuální prožitky, protože Neptun přináší smyslnost a vášeň i do ložnice. Závěrem lze říci, že znamení, která budou v březnu těžit z Neptunova vlivu, budou v posteli pravděpodobně nejžhavější!

Váhy (21. září až 20. října)

V březnu je aktivní planeta Mars, která ovlivní váš vnitřní život. Budete mít silnější nutkání než kdy jindy prosadit se a provést ve svém životě pozitivní změny. Budete mít větší vliv na ostatní a lepší schopnost komunikace.

Pro Váhy je to vhodná doba k tomu, aby se zapojily do projektů nebo ještě hlubších vztahů. Mars vás povzbudí k větší vášnivosti a riskování – díky tomu budete patřit mezi 3 nejžhavější znamení v posteli.

Vodnář (21. ledna až 19. února)

V březnu bude aktivní Uran, který vám přinese své pozitivní energie. Budete mít mnoho tvůrčích nápadů a najdete nové způsoby, jak znovuobjevit svůj život. Vaše vynalézavá a zvídavá mysl umožní Vodnářům být inovativnější a kreativnější než kdy jindy.

Bude ve vás také hodně sexuální energie a silný smysl pro nezávislost, který vás bude tlačit k objevování neznámých oblastí, což z tohoto znamení dělá jedno ze tří nejžhavějších znamení v posteli.

Beran (21. března – 19. dubna)

Mars, planeta spojená s Beranem, je v březnu velmi aktivní. To přinese všem narozeným v tomto znamení spoustu akce, dobrodružství a vzrušení.

Berani budou mít velkou schopnost rychle se rozhodovat, budou nezávislejší a sebevědomě asertivní. Tato kombinace dává Beranům neuvěřitelnou sexuální sílu, což z nich dělá jedno ze tří nejžhavějších znamení v posteli.

Photo of author
O autorze, Natalie