Accueil » Zvířata » Zhroutil se, když zázrakem našel svého psa, který se ztratil před šesti lety, ale už měl jiného majitele.

Zhroutil se, když zázrakem našel svého psa, který se ztratil před šesti lety, ale už měl jiného majitele.

© Zkolaboval, když zázračně našel svého psa, který se ztratil před 6 lety, ale už byl u jiného majitele.

Pro mnoho lidí zaujímají psi v jejich životě skutečně zvláštní místo. Psi jsou úžasná stvoření kteří nám dávají čistou, upřímnou lásku a prokazují nám svou věrnost. Navíc nás překvapují svou inteligencí. Podporují také zdravý životní styl.

Po šesti letech našli ztraceného psa, ale ten už byl u jiného majitele.

I když ne všichni psi jsou stejní, mají některé společné znaky. Jednou z věcí, která nás nepřestává udivovat, je jejich schopnost pamatovat si ty, kteří jim v určitém okamžiku jejich života věnovali náklonnost.

Mladý muž zažil jeden z okamžiků. svého života, když se znovu setkal se svým psem, který zmizel před šesti lety. V tomto krátkém videu můžeme vidět nekonečnou lásku, kterou mladý muž ke svému psovi cítí, přestože uplynulo tolik let.

Přečíst
Je to nejhlučnější zvíře na světě: jeho hluk je impozantní!

Zhroutí se, když zázračně najde svého psa, který se ztratil před 6 lety, ale už byl u jiného majitele.Zdroj: Capture Instagram

Ve videu, vidíme mladého muže v autě, když náhle spatří, jak jeho domácí mazlíček mizí v dálce. Nebyl však sám. Na zdánlivě obyčejné procházce ho doprovázela další osoba.

Když zastavil, mladý muž vystoupil z auta a zavolal psa. Pes poznal neuvěřitelně jeho hlas a nemůžu si pomoct, ale jsem nadšený. Pak se pokusil utéct, ale jeho nový pán ho držel na vodítku a trochu kontroloval jeho vzrušení.
Zázračně našel svého psa, který se ztratil před 6 lety.Zdroj: Capture Instagram

Ačkoli nový majitel psa je trochu zmatený.přistoupil k autu a nechal svého mazlíčka s mladíkem komunikovat. Pro bývalého majitele a jeho psa to byl jistě kouzelný okamžik.

Později nový majitel psa vysvětlil, že ho našel na ulici a adoptoval ho. Udělal ze psa svého nejlepšího přítele a člena své rodiny. Navíc požádal předchozího majitele psa, aby mu ho neodváděl. Vytvořil si ke zvířeti velmi silné pouto a nechtěl o něj přijít.

Přečtěte si více
Jak tento pes, pohřešovaný 7 měsíců, urazil 100 km při hledání pomoci

Pes vypadal naprosto zdravě a šťastně

Jeho bývalý majitel mu poděkoval, že se o svého bývalého velkého přítele tak dobře stará.

Naštěstí se oba mladí lidé dohodli. Dohodli se, že se budou v péči o psa střídat. Od nynějška bude mít toto rozkošné klubíčko chlupů radost, že bude sdílet život dvou rodin, které se nebudou šetřit, aby bylo šťastné.

pic.twitter.com/Myzc2Ef0eM

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 2. dubna 2023

Přečtěte si více
Najde psa zahrabaného až po krk a uvědomí si, že není sám.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám podívat se do kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.