Accueil » Zvířata » Žena zachrání podivné zvíře a nikdo přesně neví, co to je.

Žena zachrání podivné zvíře a nikdo přesně neví, co to je.

Žena zachrání cizí zvíře a nikdo přesně neví, o jaké zvíře se jedná.

Podle News 4, Christina Eyth bydlí v obci Fairfield Township a začátkem tohoto týdne si všimla otisků zvířecích tlap přímo před svými domovními dveřmi.

Pak se vydala po stopách, obával se, že patří sousedovu psovi a že je na svobodě. Místo aby ji stopy zavedly ke známému psovi, vedly ji k něčemu jinému.

Když Christina zvíře objevila.uvedla, že má „vystrašené chování“. a že se třásl zimou. Teploty v kraji dosáhly teploty nižší než 10°C v posledních týdnech a Christině bylo jasné, že zvíře trpí.

„Vyhlédl jsem ze dveří a vtom jsem si všiml. zvíře na mém levém boku a byl velmi plachý, velmi studený a třásl se,“ řekla Christina. pro NBC News. „…Jediné, na co jsem myslela, bylo: ‚To zvíře potřebuje pomoc.

Žena zachrání cizí zvíře a nikdo přesně neví, o jaké zvíře se jedná.Zdroj: Capture Instagram
Christině se podařilo nalákat tvora do sklepa.

Tím se vyřešil problém s teplotou. Stále však netušila, jaké zvíře zachránila. Zvíře je psovité, má tlamu a obličej psa, ale ostatní rysy připomínají spíše kojota.

Christina předpokládala, že zvíře je buď pes, nebo kojot. Nebyla si jistá, co to je, a tak zavolala do Wildlife Works, místního záchranného centra pro zvířata, které by mohlo zvíře přemístit a pokud možno identifikovat.

Jeden z certifikovaných rehabilitátorů Práce s divokou zvěříMorgan Barron řekl NBC Zprávy že nemůže „s konečnou platností říci, co to je“.

Žena zachrání cizí zvíře a nikdo přesně neví, o jaké zvíře se jedná.Zdroj: Capture Instagram

„Ale vzhledem k tomu, že mohou přenášet vzteklinu a že by to mohl být kojot, můžeme si ho tu preventivně nechat, udělat genetické testy a jít dál. řekl pan Barron.

Všimla si, že zvíře je poměrně plaché, což ji vedlo k domněnce, že se nejspíš jedná o psa. Zvíře bylo drženo v izolaci, zatímco byly prováděny genetické testy k identifikaci zvířete.

Není neobvyklé, že psi nebo kojoti s těžkou prašivinou jsou k nepoznání.

Není známo, zda zvíře nalezené v Pensylvánii byl pes nebo kojot, nebo jestli trpěla syndromem čupakabry, než byla objevena na Christinině zahradě.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.