Accueil » Zvířata » Žena přejela psa, veterinář zjistil, že jde o jiné zvíře

Žena přejela psa, veterinář zjistil, že jde o jiné zvíře

Žena přejela psa, veterinář zjistil, že je to jiné zvíře

Žena omylem přejela zvíře. Myslela si, že je to pes. Zpanikařila a zavolala známému, který událost nahlásil civilní obraně. O několik minut později se na místo nehody dostavila civilní obrana.

Zvíře, vyděšené úderem, uteklo a ztratilo vědomí. Příslušníci civilní obrany ho proto mohli zachránit a okamžitě odvézt na veterinární kliniku.

Policisté našli zvíře Skupina odborníků ve veterinární nemocnici Xarope nakonec potvrdila, že se jedná o vlka, starého asi šest měsíců.

Přečtěte si více
Syntetické kočičí hormony: Co jsou, k čemu slouží a kdy je používat

Zlomeniny obou nohou

Veterináři se chtěli podělit na svém facebookovém profilu to, co nazvali „velmi výjimečným zvířetem“. U fotografie pak uvedli, že „ačkoli mělo na pravé straně přední a zadní nohy nějaké zlomeniny“, stav vlka „byl dobrý. Stejně tak celková analýza a ultrazvuk.

Žena přejela psa, veterinář zjistil, že to bylo jiné zvířeZdroj: Capture Instagram

Po jeho stabilizaci, převezl lesník vlka do záchranného centra pro volně žijící živočichy. Tam bude zvíře pokračovat v léčbě analgetiky na zmírnění bolesti. Kromě toho bude pokračovat v procesu zotavování, dokud se nebude moci vrátit do svého přirozeného prostředí. Civilní ochrana také zdůraznila, že žena, která vlka přejela, si vždy dávala pozor, aby zvíře nenechala v žádném okamžiku o samotě.
Toto zvíře nebylo psem, za kterého ho považovali.Zdroj: Capture Instagram

Nejedná se o první případ záměny s těmito zvířaty. které patří do stejné čeledi. V Estonsku došlo v roce 2019 také k podobné události, kdy pracovníci zachraňovali „psa“ ze zamrzlé řeky. Když ho odvezli k veterináři, ten potvrdil, že se ve skutečnosti jedná o vlka.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Přečtěte si více
Mysleli si, že našli svého ztraceného psa, ale byli překvapeni reakcí zvířete

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.