Accueil » Zvířata » Žena nahrává svou kočku, když není doma. Když vidí jeho smutek, nemůže ho nechat na pokoji.

Žena nahrává svou kočku, když není doma. Když vidí jeho smutek, nemůže ho nechat na pokoji.

Video: Žena nahrává svou kočku, když není doma. Když vidí jeho smutek, nemůže ho nechat na pokoji.

Kočky jsou velmi přítulná domácí zvířata. Ale i když jsou nezávislí, někdy se jim může během dlouhých dnů doma, zatímco jsou jejich majitelé v práci, stýskat po svých pánech.

Ida Myrinová z Värmlandu ve Švédsku se rozhodla natočit svou kočku, zatímco byla pryč, a může skutečně dosvědčit, jak moc nám naši domácí mazlíčci chybí.

Kočka pláče, když odchází

Ida nechala svou kočku Izolu 30 minut samotnou doma, protože s přítelem museli jít k veterináři s druhou kočkou a byli zvědaví, co bude Isola dělat v jejich nepřítomnosti. Proto se rozhodli natočit, co se děje na chodbě.

Video: Žena nahrává svou kočku, když není doma. Když vidí jeho smutek, nemůže ho nechat na pokoji.Zdroj: Capture Instagram

V klipu nahraném na Reddit a komentované stovkami tisíc uživatelů, je vidět kočka, jak jde po chodbě s vodítkem v tlamě a „pláče“.

„Zasmáli jsme se.“

Ida si zpočátku myslela, že klip je prostě roztomilý, ale po několikerém zhlédnutí se začala obávat.

„První minuta natáčení byla ve znamení naprosté ticho a my jsme se chystali přestat sledovat obrázky. Ale pak přišla s provazem v puse a my se smáli, protože byla tak roztomilá, Ida říká Newsnerovi.

Video: Žena nahrává svou kočku, když není doma. Když vidí jeho smutek, nemůže ho nechat na pokoji.Zdroj: Capture Instagram
Pokračoval:

„Pak jsem se začal cítit trochu špatně, protože křičel během 20 minut.“

„To je ale smutný smích.“ píše jedna osoba.

„Rozplakalo mě to.“ píše další osoba.

Ida vysvětluje, že Isola umí kňourat i doma a že ji ta velká reakce překvapila.

Zahraniční média psali o ní a mnozí jí chtěli poradit, jak snížit úzkost z koček. Někteří dokonce naznačovali, že se ke své kočce nechová správně. „Někteří lidé psali naprosto šílené věci, nikdy by neublížila zvířeti, byla doma sama jen krátce, vysvětluje.

Ida však dojde k závěru, že Isola je šťastná kočka. Často je nevrlá, ale zdá se, že je šťastná. Doma má také kočičího kamaráda a mají se rádi.

Ale Ida to chápe. Dnes má pocit, že sotva vyjde z domu, když vidí fotky své kočky.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.