Accueil » Zvířata » Zde jsou 3 plemena psů, která se lépe vyrovnávají s osamělostí, když odjíždíte.

Zde jsou 3 plemena psů, která se lépe vyrovnávají s osamělostí, když odjíždíte.

Máte zvláštní náklonnost ke psům, ale nemáte čas se o ně starat? To není problém, pokud si pořídíte plemeno, které dokáže respektovat vaše potřeby. Zde jsou psovité šelmy, které mohou být snadno soběstačné. Všechno vám o nich povíme!

Psi potřebují neustálou pozornost!

Od začátku byste měli vědět, že psi jsou velmi závislí na svých majitelích. Nemá smysl, aby žít s nimi pokud se o ně nedokážete postarat. Nebojte se, psi toho opravdu moc nepotřebují.

Jídlo, místo na spaní a spousta pozornosti patří mezi jejich základní potřeby. Psi potřebují venčit a hrát si. To je nezbytné pro jejich osobnostní rozvoj. Zejména proto, že jsou velmi společenští.

Každodenní úkoly týkající se psa nevyžadují mnoho času. Je však nutné věnovat několik hodin týdně pro jeho sociální rozvoj. Jak vidíte, psi potřebují své páníčky neustále!

Plemena psů, která uvedeme níže, nejsou samostatná. Stejně jako všichni ostatní psi potřebují pozornost. Mohou však se snadno vyrovnat s osamělostí pokud jsou na ni zvyklí. Samozřejmě na ni musí být zvyklí od útlého věku.

Zde jsou 3 plemena psů, která se lépe vyrovnávají s osamělostí, když odjedete.Zdroj: Capture Instagram

Německý špic a čau-čau!

Na Německý špicNěmecký špic je malý pes. Pokud se správně nerozlišují, mohli by se psi tohoto plemene zaměnit za štěňata. Ve skutečnosti jsou velmi přítulní a inklinují spíše k domácímu životu.

Nenechte se však mýlit! Jejich roztomilý vzhled jim neubírá na schopnosti žít samostatně. K tomu stačí, abyste aklimatizovat je postupně. Navíc je to výborný hlídač bytu, když majitel není doma.

Na Chow-chowje poměrně hrdé zvíře. Toto plemeno se umí o svého majitele postarat a nevyžaduje za to mnoho. Ve skutečnosti mají spíše chladný přístup, i když jsou také velmi láskyplní.

Klid těchto typů psů je úchvatný. Nikdy se neohánějí žebrat o náklonnost ani o pozornost svého majitele. Jsou skutečně emocionální. Psi tohoto plemene mají pouze určité potíže v komunikaci.

Zde jsou 3 plemena psů, která se lépe vyrovnávají s osamělostí, když odjedete pryčZdroj: Capture Instagram

Velšský corgi: Velmi specifické plemeno psa!

Stejně jako všichni ostatní psi, velšský corgi má svého majitele velmi rád. Stejně tak může mít potíže, když zůstane delší dobu sám. Má však také klidnou povahu, která mu umožňuje zvládnout i jiné situace.

Podle odborníků má tento konkrétní pes zvýšenou schopnost adaptace. Zjednodušeně řečeno, dokáže se cítit pohodlně v v každém prostředí pokud si na něj zvykne. Proto má přezdívku chameleon! Neměl by tedy zůstat najednou sám. Je třeba na něj dohlížet.

Zde jsou 3 plemena psů, která se lépe vyrovnávají s osamělostí, když odjedete.Zdroj: Capture Instagram

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.