Accueil » Zvířata » Zde je životopis štěněte čekajícího na adopci

Zde je životopis štěněte čekajícího na adopci

Počet toulavých psů stále stoupá a mnoho štěňat a koťat končí v útulcích, kde čekají na rodinu, která by je adoptovala a dala jim lásku.

Sebastian je jedním z těch zvířat, která doufají v trvalý domov. Po měsících čekání se však útulek, který se ho ujal, rozhodl změnit strategii, jak psa adoptovat.

Učební plán vytvořený útulkem pro adopci štěněte

Sebastian je středně velký kříženec psa s hnědý kabát. Je dobře vychovaný a mazlivý. Je to mazlíček, kterého by chtěla mít každá rodina.

Ale navzdory jeho kvalitám, nikdo nikdy nechtěl adoptovat tento pes. Nadace, která se o Sebastiana stará, pak rozhodla, že je třeba nějakým způsobem zlepšit všechny možnosti adopce tohoto mladého psa. Chtěli mu najít rodinu, která by si ho vzala k sobě domů natrvalo. Proto ošetřovatelé přišli s geniálním nápadem napsat psovi životopis.

Refugio napsal životopis k adopci jednoho z jejich štěňatZdroj: Capture Instagram

V publikaci Sebastianova učebního plánu se objevuje jeho „pracovní zkušenosti“, kde se uvádí, že dobře vychází s kočkami a psy, stále se opaluje, je mazlivý a má pokročilou úroveň porozumění jazyku.“ psí“ . Zábavný životopis byl doplněn také fotografií Sebastiana.

Refugio napsal životopis k adopci jednoho z jejich štěňatZdroj: Capture Instagram

Štěně pózuje pro tuto fotografii s brýlemi s černými obroučkami. Pravděpodobně hledat více intelektuální a najít “ práce“ .

Refugio napsal program pro adopci jednoho z jejich štěňatZdroj: Capture Instagram

Na konci inzerátu najdete trvalý domov, ošetřovatelé pak jménem zvířete napíší: „Vím, že současná situace je trochu komplikovaná. Ale já opravdu potřebuji rodinu, která mě bude milovat tak, jak to dokážu já. Již jsem se ucházel o několik pozic a nikdo mě zatím nekontaktoval.. Nevládní organizace v současné době vede masivní kampaň na sociálních sítích, aby zveřejnila Sebastianův životopis. Aby měl pejsek konečně domov, po kterém touží.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.