Accueil » Zvířata » Zachrání starého psa a později zjistí něco neuvěřitelného.

Zachrání starého psa a později zjistí něco neuvěřitelného.

Zachrání staršího psa a později objeví něco neuvěřitelného

Muž si všiml psa, který se potuloval na ulici. Neváhal jí pomoci a odvezl ji na veterinární kliniku. Následně si klubko chlupů vzalo do péče sdružení. Udělalo také vše pro to, aby našlo psí rodinu. O celou operaci se postaral dobrovolník. Netušila, že zvíře je již dlouho pohřešované. Přečtěte si o něm nyní více!

Tento pes se už nějakou dobu toulá!

Tato fena se zatoulala na ulici v Holdredge, Nebraska, USA. Když ji někdo spatřil, byla stará a nedobrá. Byla také vyhublá, žíznivá a pokrytá blechami a klíšťaty.

Muž, který psa našel, ji okamžitě odvezl na kliniku k ošetření. V nemocnici North Park Animal Hospital byl lékař při prohlídce tohoto zvířete zmatený. Myslel si, že má co do činění se psem, který byl toulavý po dobu 6 týdnů nebo více. Ve skutečnosti netušil, že zvíře je skutečně pohřešované. po celá léta.

Přečíst
Jednooké strádající kotě je adoptováno, jeho proměna je působivá!

Fena nesla identifikační čip a podle odborníků již nebyly údaje o majiteli aktuální. Z tohoto důvodu nemocnice kontaktovala místní záchrannou stanici Holdrege Animal Rescue. Členka útulku jménem Jan Knuthová se ujala pátrání po původu psa.

Jan Knuth nejprve kontaktoval identifikační společnost. Poté se dotazovala na sociálních sítích. Po několika průzkumech se jí podařilo objevit že pes se jmenuje Mimi. Mimi je domácím mazlíčkem ženy žijící ve státě Georgia, 1500 mil daleko.

Úžasná zpráva!

Jan Knuth odvedl skvělou práci, když nakonec vypátral Mimiho milenku na Facebooku. Následně kontakt zprávou. Poté, co majitelka potvrdila, že se jedná o jejího psa, si obě ženy zavolaly.

Během telefonátu byla majitelka Mimi velmi emotivní. Vysvětlila Janu Knuthovi, že svého psa hledá od té doby, co se 10 let. Zmizela, když paní, její manžel a jejich syn se psem odjeli na dovolenou na Floridu.

Přečtěte si více
Zde jsou vážné důsledky uvázání psa nebo kočky

Zachrání staršího psa a později objeví něco neuvěřitelného.Zdroj: Capture Instagram

Během pobytu se pes a syn rodiny vydali na procházku mimo hotel. Po jejich návratu pak manžel vzal ven i Mimi. Od té doby se Mimi vrátila, po ní není ani stopy. zvířete až do zázračného telefonátu Jana Knutha.

Ten si s majitelem psa vzájemně předávali informace. schůzka po výzvě. Jedno je jisté, pro Mimiinu paní to musí být opravdová radost, že ji může znovu vidět. Deset let odloučení vskutku není snadné.

Fena: Neuvěřitelné shledání!

Nakonec Steve, manžel Jana Knutha, který se dobrovolně přihlásil, aby si vzal psa domů. Takže on řízení Mimi do Columbie ve státě Missouri.

Majitel psa byl nadšením bez sebe na jejich shledání. A podle Jana Knutha si Mimi vzpomněla na syna své majitelky.

Přečíst
Zde jsou vůně, které mají kočky rády, které je uvolňují a přitahují.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.