Accueil » ZPRÁVY » Wilander vysvětluje, proč je Novak Djokovič zklamaný z Nadalovy absence

Wilander vysvětluje, proč je Novak Djokovič zklamaný z Nadalovy absence

Mats Wilander se domnívá, že Novak Djokovič je „nejvíce zklamaným hráčem“ z absence Rafaela Nadala na French Open. Minulý týden 14násobný vítěz French Open Nadal oznámil, že se nezúčastní French Open, protože se nestihl včas zotavit ze zranění psoasového svalu.

Djokovič, který je s Nadalem vyrovnaný v historické tabulce grandslamových rekordmanů s 22 Majors, je jedním z hlavních favoritů na vítězství na Roland Garros a vytvoření nového grandslamového rekordu. „Myslím, že svým způsobem jsme hlavně zklamaní, že nemůžeme někde hrát s Rafou.

A myslím, že Novak Djokovič je asi nejvíce zklamaným hráčem celého turnaje. Protože není pochyb o tom, že by rád vyhrál své 23. French Open, své třetí, a porazil přitom Rafu Nadala,“ řekl Wilander pro Eurosport.

Wilander si myslí, že Djokovič je zklamaný z Nadalovy absence na Roland Garros

V posledních dvou letech se neodehrálo mnoho grandslamových turnajů s účastí Djokoviče a Nadala. Wilander je tím zklamán, protože je to to poslední, co tenis potřebuje, protože Djokovič a Nadal bojují o rekord všech grandslamů. „Pro tenis je to v tuto chvíli velký okamžik, pokud jde o historii hry a historii těch největších všech dob.

A když nemáme Novaka kvůli situaci s vakcínou Covid a teď nemáme Rafu kvůli jeho zranění, je ten průběh podle mě trochu zvláštní. Vždycky jsem to říkal. V mnoha ohledech doufám, že Rafa a Novak skončí se stejným počtem grandslamových titulů, a pak bude Roger Federer zmiňován v jedné větě jako nejlepší hráč všech dob,“ řekl Wilander.

Bude to historický turnaj na Roland Garros, protože poprvé po 19 letech nebude Rafael Nadal, 14násobný šampion turnaje, přítomen. Místo něj nastoupí Španěl Carlos Alcaraz, jeden z favoritů na vítězství, který se utká s dalším silným soupeřem Novakem Djokovičem.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.