Accueil » Zvířata » Vyfotí si dceru, a když se k ní přiblíží, je ohromena: objeví se nečekaný host.

Vyfotí si dceru, a když se k ní přiblíží, je ohromena: objeví se nečekaný host.

Vyfotí si dceru, a když se přiblíží, je ohromena: objeví se nečekaný host.

V poslední době, mladá dívka pózovala pro školní fotografii v Auburnu, Alabama, když se objevil nečekaný návštěvník. Žákyně jménem Brooke Millsová nastupovala do sedmé třídy a chtěla si pořídit fotografii na památku a na oslavu začátku nového školního roku. Fotografii pořídila její matka ShaneJoy Millsová.

Návrat do školy po dlouhých prázdninách je vždy trochu zvláštní. Léto skončilo a na studenty čeká nový akademický kalendář s novými výzvami a dobrodružstvími.

Návrat do školy může být výjimečný i pro rodiče. Pro rodiče starších dětí může být dojemné, když vidí, jak jejich děti rostou, dospívají a přebírají větší zodpovědnost a osamostatňují se.

Když byla malájejí matka ji vždycky vyfotila, když nastoupila do nové třídy. Tehdy mi to přišlo trochu zbytečné a někdy i trapné.

Přesto je to skvělý způsob, jak si připomenout růst a úspěchy vašich dětí. Může to být také skvělý způsob, jak si připomenout jejich první školní den a ohlédnout se za dnem, který je obvykle plný očekávání a emocí.

Vyfotila si dceru, když se k ní přiblížila, ztuhla: ten nečekaný host, který se objevil.Zdroj: Capture Instagram
Podívala se blíž: „Bylo to děsivé.“

Ale když matka ShaneJoy Mills pořídila fotografii její dcery Brooke Millsové se do hry vložil někdo zcela nečekaný…

Zpočátku si ničeho neobvyklého nevšimla. Na první pohled, fotografie vypadá normálně, rozkošnou fotografii své dcery Brooke Mills, která je připravena nastoupit do sedmé třídy. Když si ale fotky prohlédla zblízka, nemohla tomu uvěřit.

Vyfotila si dceru, když se k ní přiblížila, ztuhla: ten nečekaný host, který se objevil.Zdroj: Capture Instagram

„Bože, to bylo děsivé! Vzal jsem si dva fotografiea pak jsem uviděl hada.

„Řekla jsem: ‚Brooke, pojď sem‘ a ona se na mě podívala úplně překvapeně! Tak jsem řekla: „Brooke, jdi od toho stromu pryč.

Had byl dokonale maskován kůrou a nebylo ho téměř vidět. Příspěvek byl sdílen stokrát. Naštěstí chtěl had jen pózovat na fotce a možná se proslavit?

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.