Accueil » Zvířata » Všichni jsou překvapeni, když vidí, jak pes pomáhá dívce nést batoh.

Všichni jsou překvapeni, když vidí, jak pes pomáhá dívce nést batoh.

Obsah

Všichni jsou překvapeni, když vidí, jak pes pomáhá dívce nést batoh.

V posledních dnech přitáhl pes a jeho malá majitelka pozornost milionů uživatelů TikToku. Jedná se o „malého psa“, který pomáhá své paničce nést batoh, když se vrací ze školy. Scéna, která dojala nejednoho uživatele internetu.

V průběhu videa můžeme vidět různé příležitosti, kdy pes bere batoh holčičce, která vystupuje ze školního autobusu.

Pes také pomáhá ostatním členům rodiny, ať už s balíčky, které jim přijdou, nebo tím, že jim nese tašky, čímž ukazuje, jak je zdvořilý.

Komentáře uživatelů internetu

Video se rychle stalo virálním na TikToku, kde má nyní přes 8 milionů zhlédnutí a více než milion lajků.

Někteří lidé navíc zanechali komentáře jako „vypadá lépe než můj vlastní manžel“, „pokud jsou tak krásní, jsou to boží andělé“.

Proč jsou psi tak výjimeční?

Chtějí vytvářet blízká pouta, mít vřelé osobní vztahy. Zkrátka milovat a být milován.

„Naši psi nám toho hodně dávají. A na oplátku toho moc nechtějí. Potřebují jen naši společnost, potřebují být s lidmi.

Psi jsou úžasné bytosti, vděčné za vše, co jim můžeme dát. Proto i nadále bojujeme za to, aby si lidé každý den uvědomovali zodpovědnost za to, že mají domácího mazlíčka. Ale především nikdy nezapomínejte, že je to závazek na mnoho let. Takže mít psa znamená mít psa na celý život.

Pes je věrným společníkem člověka po celou historii. Pomáhali nám při lovu, hlídali stáda, zachraňovali lidi. Nebo nás doprovázeli při terapii apod. Nejdůležitější je však společnost a náklonnost, kterou nám nabízí. Podívejte se na video zde!

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.