Accueil » ZPRÁVY » Virální výzva pro odborníky: dokážete najít slovo „fiesta“ v „kuriózní“ abecední polévce a překonat rekord?

Virální výzva pro odborníky: dokážete najít slovo „fiesta“ v „kuriózní“ abecední polévce a překonat rekord?

Na vizuální výzvy přitahují uživatele sociálních sítí, kteří si chtějí otestovat své kognitivní schopnosti, a když se tyto hry stanou populárními, promění se ve známé „vizuální výzvy“. Virová výzva. Tentokrát je úkolem najít v krátkém čase známé slovo v určité abecední polévce.

Stejně jako všechny tyto virové výzvyCílem je najít písmena za méně než 10 sekund a na jeden pokus, aby hráč ukázal, že je odborník.

K dosažení výsledku a splnění úkolu, který zvládnou pouze 3 %, musí pozorovatel využít veškerou svou zrakovou ostrost a notnou dávku vynalézavosti. Zároveň se hráč musí soustředit výhradně na obrázek pod sebou a najít slovo „party“. .

Abecední polévka Virální výzva.

Jak již bylo zmíněno, různé vizuální výzvy testují zrakové, mentální a koncentrační schopnosti. Z těchto důvodů se již dávno staly velmi virálním obsahem na všech sociálních sítích.

Při této příležitosti, ačkoli se jedná o „jednoduché“ hledání slov, ve kterém musíte najít slovo „pryč“, ne všichni vyzyvatelé dokázali překonat rekord o méně než 10 sekund.

Každý, kdo chce tuto hru vyřešit, by měl použít své vizuální schopnosti, protože obrázek obsahuje mnoho dalších matoucích slov a písmo není nejtradičnější.

Řešení virové výzvy

Nakonec, pokud jste byli jedním z mála odborníků, kteří našli řešení a našli slovo ve stanoveném čase, můžete se považovat za virového vyzývatele. A pokud ne, ukážeme vám, kde bylo slovo ukryto. party“ napsané zezadu dopředu, nebo spíše zprava doleva.

Řešení virální výzvy.

Řešení virové výzvy.

Další výzva pro odborníky

Na druhé straně ponecháváme další malou virovou výzvu, kde musíte najít slovo „expert“.rare“, které je zamaskováno mezi ostatními „arra“ . A obtížnost sloganu spočívá v tom, že to musí být také provedeno za maximálně 10 sekund.

Na obrázku se zeleným pozadím a bílými písmeny je zobrazeno 15 diagonálních řádků slova „arra“, ale mezi všemi je „rara“.

Vizuální výzva pro odborníky.

Vizuální výzva pro odborníky.

Ačkoli se mnohým zdá velmi jednoduchá, řešení virové výzvy se stává obtížným, když je omezeno časovým limitem. V tomto případě bylo stanoveno, že výzva musí být dokončena do deseti sekund, aby byla považována za vyřešenou.

Těm, kteří časový limit nesplnili a chtějí ve svém pokusu pokračovat, může pomoci nápověda: písmena jsou na jednom z okrajů.

Pokud jste to vzdali a nechcete v pokusu pokračovat, na následujícím obrázku najdete řešení virové výzvy k nalezení slova „rara“.

Jak vidíte z obrázku, slovo bylo na levém okraji, téměř v dolním rohu. Navzdory časové tísni není díky písmu a způsobu, jakým vyniká na zeleném pozadí, tak těžké ho identifikovat mezi ostatními.

Řešení virové výzvy.

Řešení virové výzvy.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.