Accueil » Zvířata » Video: Štěně vztekle reaguje na to, že jeho majitel hladí jeho bratry

Video: Štěně vztekle reaguje na to, že jeho majitel hladí jeho bratry

Video, štěně reaguje naštvaně na to, že majitel hladí jeho bratry

Milovník zvířat byl potěšen příchodem nových členů do své malé rodiny. Jeho pes porodil pět štěňat. Postupem času byla všechna rozkošná a vyžadovala spoustu mazlení a pozornosti. Jedno z nich ho překvapilo natolik, že natočil video. Video se stalo virálním na YouTube a sociálních sítích.

Pohled na ně vás dojme. Toto video se stalo hitem pro tisíce uživatelů. Záběry ukazují zvláštní reakci mladého psa, když vidí, že se o něj jeho majitel nestará. Místo toho hýčká své bratry…

Štěně naštvaně reaguje na to, že majitel rozmazluje jeho bratry

Zvířata vyrostla a prováděla své lumpárny v různých částech domu pod bedlivým dohledem své matky, která raději zůstávala ve své posteli. Ta se o ně zatím starala a nedovedla si představit, jak se k nim malý pes chová v době jídla.

Přečtěte si více
Video, matka nechala své dítě se psem a stalo se něco neobvyklého

Video, štěně zuřivě reaguje na to, že majitel hladí jeho bratryZdroj: Capture Instagram

Jak ukazuje virální videoštěňata pobíhala po kuchyni poté, co uslyšela volání svého pána. Byl skutečně čas sníst granule. Jednomu štěněti se však nelíbilo, že se jeho bratrům dostává více pozornosti než jemu.

Hlavní hrdina videa se skutečně virálním videu chytil svůj talíř do úst a odtáhl ho od členů rodiny, aby na sebe upozornil. O jídlo se také nechtěl dělit a držel se stranou.

Mnoho lidí na internetu vyprsklo smíchy nad chováním štěněte a přirovnávali ho ke svému domácímu mazlíčkovi.

Není pochyb o tom, že štěňata jsou úžasná a rozesmívají nás svými výstřelky. Tato zvířata mají úžasnou schopnost přenášet dobré vibrace na všechny kolem sebe.

Přečtěte si více
Zde jsou uvedeny nemoci, které kočky přenášejí na člověka a z nichž některé mohou být smrtelné

pic.twitter.com/lgJ3SR4jCs

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 25. března 2023

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Ke čtení
Zde jsou vážné důsledky uvázání psa nebo kočky

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.