Accueil » Zvířata » Video, podivné „přátelství“ mezi mužem a hrošíkem skončilo tragédií

Video, podivné „přátelství“ mezi mužem a hrošíkem skončilo tragédií

Video, podivné „přátelství“ mezi mužem a malým hrochem, které skončilo tragédií

Příběh Mariuse Else, který je v Jižní Africe známý tím, že navzdory varování ostatních adoptoval hrocha, se stal virálním na sociálních sítích. Zvíře považoval za „svého syna“. Jako bytost neschopnou nikomu ublížit. Po letech však byl tento muž nalezen mrtvý v jezeře kvůli Humphreymu, svému hrochovi.

Příběh začíná v roce 2005, kdy Marius Els koupil pětiměsíční zvíře.

Jiná média však tvrdí, že muž zachránil z rozvodněné řeky. Marius Els zvíře odvezl na svou farmu o rozloze 160 hektarů na severozápadě Jihoafrické republiky. Žilo tam dvacet dalších druhů. Jeho náklonnost k novému příteli však byla jiná než u ostatních.

Muž říkal hrochovi Humphrey. Také, jeho láska k němu byla tak velká, že měl dokonce vlastní uměle vytvořené jezero. V lednu 2011 se Marius nechal se zvířetem vyfotografovat a objevil se na jeho hřbetě. Nyní spolu byli již šest let.

Přečtěte si více
Video, okamžik hrůzy, když velryba skočí a narazí do lodi

„Humphrey je pro mě jako syn, je jako člověk. Je mezi námi vztah a to někteří lidé nechápou,“ řekl tehdy místním médiím.

Několikrát byl farmář upozorněn, že s Humphreym není něco v pořádku. Jednoho dne byl muž se svým sedmiletým vnukem v kánoi. Museli vylézt na strom, protože na ně skočil hroch. Marius musel přijít na pomoc s jablkem a předstíral, že zvíře má jen hlad.
HrochZdroj : Capture Instagram

Ale drama následuje

Deset měsíců po pořízení fotografieBohužel došlo k hrozné tragédii. Hroch se na Mariuse vrhl a několikrát ho pokousal.

Krátce nato, Mariusovo tělo bylo nalezeno bez života v umělé laguně vybudované pro Humphreyho. Na místo vyrazili záchranáři. Zjistili, že hroch svého majitele několikrát kousl. Majitel byl v řece mrtvý neznámou dobu.

Přečtěte si více
Psi podle studií dokáží rozpoznat špatné lidi

Tento příběh pohnul britským tiskem. Britský tisk informoval o důsledcích tohoto vztahu. V důsledku toho nám nyní média připomínají, že divoká zvířata nelze zkrotit.

pic.twitter.com/7httQoSorp

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 23. března 2023

Přečtěte si více
Veterináři odhalují srdcervoucí realitu, když musí utratit zvíře

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.