Accueil » Zvířata » Video, otevřela zavřený pytel na odpadky a musela si zavolat pomoc

Video, otevřela zavřený pytel na odpadky a musela si zavolat pomoc

Toto virální video přineslo na Facebook více než několik slz. Malissa Sergent Lewisová je učitelka ve škole v Kentucky v USA. Jednoho dne se cestou do práce vydala po silnici, kterou běžně nepoužívá, protože z domova vyjela pozdě. A cestou našla pytel na odpadky, který jí změnil život.

„Uviděla jsem na cestě pytel na odpadky a pomyslela jsem si: Čím blíž jsem byl, tím víc jsem si uvědomoval, že se to hýbe“, „V tom pytli bylo něco živého a já věděl, že to musím dostat ven“. To, co se stalo, pak natočila a video zveřejnila na svém profilu.

Co bylo v tašce?

Aniž bychom věděli, jaké zvíře to bylozačala trhat plast. „Pytel na odpadky byl zavázaný uzlem, tak jsem ho v rohu roztrhla a podívala se dovnitř,“ říká. „Bylo to štěně. Určitě bylo šťastné, že mě vidí. Jakmile jsem ho otevřela a on uviděl světlo, začal vrtět ocasem. Věděla jsem, že je v pořádku,“ dodala.

Přečtěte si více
Zlatý retrívr rodí podivná štěňata

Video, viděla pohybující se pytel na odpadky, když se podívala dovnitř, zavolala o pomoc.Zdroj: Capture Instagram

Štěně mělo na sobě obojek, ale nebylo identifikováno. Žena se bez váhání rozhodla vzít ho do auta a odvézt na své pracoviště. Ponechala si také pytel na odpadky, ve kterém ji našla.

„Položila jsem si ho na klín a jela do školy,“ vysvětlila.

„Nemohla jsem ho nechat v autě, tak jsem ho vzala s sebou. Ředitel školy mě uviděl a řekl: ‚Máte psa! ‚ Řekl jsem mu, že je to dlouhý příběh.

pic.twitter.com/sEZzutiHgZ

Přečtěte si o
Tohle je chvíle, kdy se ze štěněte opravdu stává dospělý pes

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 21. března 2023

Tehdy učitelka zavolala svému synovi, aby štěně vyzvedl a přivedl domů. Později ho vzali k veterináři, aby se ujistili, že je v pořádku. Pes naštěstí nebyl vážně zraněn.

Okolnosti opuštění štěněte zatím nejsou známy.

Je pravděpodobné, že ho nějaký bezcitný člověk jednoduše opustil na silnici. Jisté je, že pan Lewis incident nahlásil úřadům, které zahájily vyšetřování.

Přečtěte si více
Dojemný příběh kočky Duo, která se narodila se „dvěma tvářemi“ a kterou nikdo nechce adoptovat

„Kdo by něco takového udělal zvířeti? Nezáleží na tom, kdo jste, každý má rád štěňata,“ řekl. „Je to opravdu necitlivý člověk, který dá zvíře do pytle na odpadky a hodí ho na kraj silnice. Měli při tom špatné úmysly.

Video, viděla pohybující se pytel na odpadky, když se podívala dovnitř, zavolala o pomoc.Zdroj: Capture Instagram

Nakonec mu učitelka a její rodina dali jméno, které vystihuje jejich trpkou zkušenost: „Hefty“, což znamená „silný“. v angličtině.

Protože je téměř nemožné, aby si někdo nárokoval štěně, Lewisova rodina se rozhodla, že si ho nechá. „Všichni máme štěně rádi. Bude mít u nás šťastný domov. Jsem ráda, že jsem byla ve správný čas na správném místě a zachránila ho,“ řekla učitelka.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele, Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Přečíst
Aby uživila svých 6 koček, jí tato nezaměstnaná žena jednou týdně

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.