Accueil » Zvířata » Video, dítě se směje při hře se psem a najednou se vše dramaticky zvrtne

Video, dítě se směje při hře se psem a najednou se vše dramaticky zvrtne

Video, dítě se směje při hře se svým psem a najednou vše nabere dramatický spád

Toto je příběh malého Calvina a jeho matky, kteří se na začátku minulého měsíce skvěle bavili. Ve skutečnosti si hráli v posteli se svým psem Kodou. Příběh, který je vtipný a děsivý zároveň, se dostal do oběhu na webu. Příběh dojal lidi na internetu.

Tomuto malému chlapci je teprve několik měsíců. Šťastný se smál na svého psa, který se zdál být nedotčený. Matka však nepředpokládala, že rozkošná scéna nabere obrat o 180 stupňů. To, co se zdálo být klidným a uvolněným vtipem, se totiž málem změnilo v drama.

Dítě a pes se baví

Matka ve městě Arlington ve státě Massachusetts skutečně natočila video, na kterém se její syn hlasitě směje svému psovi… Velmi vtipný okamžik, který naštěstí nikoho nezabil. Kvůli velkému leknutí se však video stalo virálním.

Přečtěte si více
Zde jsou nejlepší tipy, jak naučit psa chodit mimo vodítko

Video, dítě se směje při hraní se svým psem a najednou se vše dramaticky změníZdroj: Capture Instagram
Vše nabere dramatický spád

Dětský smích se vymkne kontrole. Ztrácí rovnováhu a kutálí se dozadu. Dítě padá hlavou napřed na zem.

Jak chlapec padal, pes je vyveden z míry a pak se překvapeně podívá do kamery.

Nebezpečí ponechání dětí se psy

Nicméněstále připomínáme význam dohlížet na děti, když si hrají samy se psy. A především je nikdy nenechávejte bez dozoru. Již při jiných příležitostech jsme upozorňovali na to, že existují plemena, například sibiřský husky, která jsou obzvláště přátelská k nejmenším dětem v domácnosti. Existují však i jiná plemena, u kterých byste měli používat určité techniky, abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením.

Jedním z těchto triků je zvyknout psa na na pach dítěte pomocí hraček a věcí, které jsou prostoupeny pachem dítěte. Kromě toho odborníci radí předstírat, že dítě bylo v domě již před jeho narozením. Pomáhají i drobná gesta, jako je houpání kočárku.

Přečtěte si více
Video, tato kočka má neuvěřitelný reflex, aby chytila rybu

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

pic.twitter.com/s6IApwFxIi

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 24. března 2023

Přečtěte si více
Video, kočka napadla veterináře, který očkoval svého psího společníka

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.