Accueil » Zvířata » Veterináři prozradili, jaká je srdcervoucí realita, když musí zvíře utratit

Veterináři prozradili, jaká je srdcervoucí realita, když musí zvíře utratit

Veterináři odhalují srdcervoucí realitu, když musí „zabíjet“ psy a kočky

Ztráta domácího mazlíčka může být srdcervoucí zkušeností. Pouze majitelé domácích mazlíčků skutečně chápou, jak nedílnou a nenahraditelnou součástí rodiny se během svého života stávají.

Také veterináři odhalili, že když musí zvíře utratit, mnoho majitelů se rozhodne nebýt v místnosti, když jejich zvíře umírá. Veterináři se domnívají, že zvíře by nikdy nemělo být ponecháno samotné k eutanazii.

Když vlastníte domácího mazlíčka, je většinou nevyhnutelné, že váš mazlíček zemře dříve než vy. Veterináři pak uvádějí následující skutečnost. „Pokud budete muset vzít svého domácího mazlíčka k veterináři kvůli bezbolestnému konci, chceme, abyste všichni něco věděli. Po celý jejich život jste byli středem jejich světa !!!!.

Přečtěte si více
Pes odmítá nechat dítě spát samotné, když rodiče zjistí proč, zavolají policii

„Jejich ztráta je pro nás jako pro lidské bytosti zničující. Ale nevzdávejte se jich na poslední chvíli.

Co je pro veterináře nejtěžší?

Na začátku roku, se žena jménem Jessi Dietrichová zeptala svého veterináře, co je na jeho práci nejtěžší. Odpověděl, že to je, když musí utratit zvíře.

„Devadesát procent majitelů nechtějí být v místnosti, kde se provádí injekce. Poslední chvíle zvířete jsou však obvykle ty, kdy své majitele horečně hledá.

Eutanazie zvířete, srdcervoucí realitaZdroj: Capture Instagram

Pokud to skutečně pomůže ulehčit zvířeti. v jeho posledních chvílích, je důležité neodsuzovat ty, pro které je pobyt v místnosti příliš obtížný.

Přečtěte si více
Tohle je 5 věcí, které psi podle studie na lidech nesnášejí

„Lidé by neměli být považováni za zbabělce. Neboť nevíme, co v tu chvíli osobně prožívají“, vysvětluje veterinář.

„Hlavním důvodem, proč se lidé rozhodnou neúčastnit, je nejistota a strach z toho, co se stane.
Eutanazie zvířete, srdcervoucí realitaZdroj: Capture Instagram

Je proto důležité, aby majitel zvířete a veterinární lékař vést dialog o tom, co se bude dít. To vám tuto zkušenost usnadní, i když je nevyhnutelně obtížná. Skutečně si promluvte o postupu a o tom, co můžete očekávat. A pokud máte obavy, proberte je s veterinářem, aby tato náročná zkušenost byla co nejhladší.

Pokud má být váš pes eutanazován, nestyďte se za to, že nemůžete zůstat v místnosti.

Přečtěte si více
Video, Pes zastavil boj mezi tygrem a lvem a to je důvod, proč se tak stalo

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.