Accueil » Zvířata » Velbloudí mládě poprvé objevilo sníh a jeho reakce je rozkošná

Velbloudí mládě poprvé objevilo sníh a jeho reakce je rozkošná

Video : Velbloudí mládě poprvé objevilo sníh a jeho reakce je rozkošná

Na videu je vidět, jak si zvíře užívá počasí s velkou skupinou koz. Velbloudí mládě je podle svého majitele obvykle ke všem velmi přátelské.

Rozkošná reakce velbloudího mláděte, které se poprvé setkalo se sněhem, se stala virální na sociálních sítích. Účet registrovaný pod jménem @ranchograndejai sdílel vtipný moment na na platformě TikTok.

Příspěvek byl doplněn textem který řekl: „Dnes je to poprvé. že Albert jede na sněhu. Byl tak nadšený, že se rozběhl ke kozám.

Vskutkuvelbloudí mládě bylo tak šťastné, že skákalo radostí. Poté ho doprovázela zvířata, která ho na jeho cestě následovala.

„Albert dnes ukázal kozám svá oblíbená místa a byl velmi šťastný,“ uzavírá publikace.

Zdroj: Capture Instagram

Kromě tohoOsoba, která měla zvíře na starosti, v komentáři uvedla, že mládě velblouda má stáj jen pro sebe a také prozradil, že je k lidem obvykle velmi přátelský a laskavý.

Video již nasbíralo více než 4 miliony zhlédnutí.

Výhody vlastnictví domácího mazlíčka

Domácí zvířata může snížit stres a osamělost, zlepšit zdraví srdce a dokonce pomoci dětem rozvíjet emocionální a sociální dovednosti.

Mít domácího mazlíčka Když s ním sdílíme chvíle hry, pociťujeme zvýšení oxytocinu, stimulujeme produkci serotoninu a dopaminu a zároveň snižujeme hladinu kortizolu, co to v nás vyvolává? Snížení stresu. Jejich štěstí se tak stává naším štěstím.

Pomáhají nám být zodpovědnější. Péče o domácího mazlíčka vyžaduje plánování. Musíme znát jejich rozvrh krmení a hraní, jejich péči, denní dobu, kdy chodí na toaletu, užívání léků, pokud je potřebují, atd. Samozřejmě musíme také plnit domácí úkoly. Úspěšné začlenění jejich rutiny do našeho života nám proto pomůže být organizovanější a zodpovědnější.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.