Accueil » Zvířata » Ve vesnici se ztratí medvídě, tento muž mu zachrání život a adoptuje ho.

Ve vesnici se ztratí medvídě, tento muž mu zachrání život a adoptuje ho.

Toto medvídě vypadalo hladově, když se ztratilo ve vesnici. Bloudilo ulicemi, aby našlo jídlo a vodu. Všichni vesničané si ho na chvíli všimli. Nenapadlo je však podat mu pomocnou ruku. Jeden farmář se však rozhodl udělat něco jiného. Rozhodl se, že se o malého medvěda postará. Rozhodnutí, které zvířeti umožnilo prožít plnohodnotný život. Více se dozvíte v následujících odstavcích!

Tento muž se setkal s medvědem!

Nikolaj je farmář, který žil v malé vesnici. Jednoho dne udělal setkání Hladové medvídě hledá potravu. Muž se vcítil do zvířete a rozhodl se, že si ho vezme domů.

Ve vesnici se ztratí medvídě, tento muž mu zachrání život a adoptuje ho.Zdroj: Capture Instagram

Nikolaj si byl vědom toho, že mládě by ve svém stavu v přírodě samo těžko přežilo. Ale ani život v zoologické zahradě pro něj vzhledem k jeho nízkému věku nebyl vhodný. Proto chovatel neváhal a nechal ho postarat o zvíře.

Přečtěte si více
Tento kocour je v šoku, když vidí tyto 3 ženy tančit, veselé video jeho reakce

Nikolaj kdysi přemýšlel o adopci domácího mazlíčka. Nikdy si však nemyslel, že to bude plyšový medvěd. Byl si dobře vědom toho, že že výchova tohoto savce nebude snadné.

Každopádně má nyní farmář nového domácího mazlíčka. A medvědář mohl mít doma nového. Nakonec bylo jejich setkání prospěšné jak pro jedny, tak pro druhé.

Nikolaj se rozhodl zvíře adoptovat!

Během setkání se zvířetem se Nikolaj rozhodl. kontaktovat odborníky pro odborné poradenství. Po příjezdu na místo odborníci neměli jinou možnost než mládě uspat a ponechat ho ve volné přírodě.

Pro farmáře to znamenalo, že mládě je odsouzeno k smrti, protože by ve svém stavu nepřežilo. Nikolaj se s touto situací nemohl smířit. Musel tedy najít jiné řešení aby mu pomohl.

Přečíst
Tato kočka každý den navštěvuje hrob paničky, která zemřela před rokem

S pomocí dalších lovců se snažil najít matku mláděte. Jejich úsilí však bylo marné. Matku mláděte se nepodařilo najít. Farmář proto učinil rozhodnutí. adoptovat a starat se o zvíře.

Ve vesnici se ztratí medvídě, tento muž mu zachrání život a adoptuje ho.Zdroj: Capture Instagram

V současné době se medvídek stal plnohodnotným obyvatelem vesnice.. Navíc získal vlastní pas v normě a legálně. Nikolaj pojmenoval zvíře Vasilisa.

Pú: Nový teplý domov!

Nikolaj už měl pro svého nového mazlíčka konkrétní plán. Púa vybavil velký prostor aby mohl pohodlně žít. Cílem je umožnit Vasilise vyrůstat v prostředí podobném přírodě.

V důsledku toho bude mládě prospívat. Nikolaj také vybudoval malou část prostoru, aby mohl zvíře čas od času navštívit. Chovatel se postaral o to, aby se Vasilisa cítila pohodlně v svém novém domově.

Přečíst
Milujete svou kočku? Pak jí nikdy nedávejte toto krmivo!

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naše Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.