Accueil » Zvířata » Tyto účinné a spolehlivé tipy, jak ušetřit peníze, pokud máte psa nebo kočku!

Tyto účinné a spolehlivé tipy, jak ušetřit peníze, pokud máte psa nebo kočku!

Tyto účinné a spolehlivé tipy, jak ušetřit peníze, pokud máte psa nebo kočku!

Zdravotní krize způsobila značné škody zejména v našem každodenním životě. Jak jsme viděli, inflace ovlivnila téměř všechny potřeby, jako je krmivo pro domácí zvířata. Zvýšila se cena všeho od krmiva pro psy až po stelivo pro kočky. Podívejte se proto na tyto základní nápady, jak ušetřit peníze!

Psi: Čemu se vyhnout!

Vzhledem k nepřiměřeným nákladům na krmivo pro domácí zvířata budou majitelé se obrátí na druhořadé výrobky. Tuto volbu byste však neměli dělat, protože kvalitní potraviny jsou vždy důležité. Cílem je zajistit, aby byl váš domácí mazlíček zdravý.

Je důležité si uvědomit, že nekvalitní krmivo zvyšuje riziko onemocnění našich chlupatých přátel. Například močové kameny, které jsou u koček častější. Kromě toho se veterinární péče nedostává každému, protože je pravděpodobně drahé.

Přečíst
Pes pomáhá svému majiteli tlačit auto potopené ve vodě se dvěma ženami na palubě!

Proto je vhodnější se orientovat na kvalitní a zdravou stravu, aby se všem těmto problémům vyhnul. Váš pes nemusí být ten nejstylovější na rohu, který se honosí nejnovějším obojkem nebo košíkem. A totéž platí o zábavě, spokojí se s levnými výrobky.

Proč nenechat svého psa hrát si s krabicí? Může si s ní dělat, co se mu zlíbí. Kočky mohou objekt využít jako nový úkryt. Můžete také najít hračky s dobrou hodnotou v mnoha platformách z druhé ruky!

Co musíme udělat, abychom ušetřili peníze při chovu zvířat!

Kromě jídla, stravování a denní péče vyžadují při výchově psa také obrovský rozpočet. Chcete-li to napravit, snažte se podpořte výměnu služeb. Jedná se o zcela novou bezplatnou službu pro zákazníky služby Pets Genius.

Když se zaregistrujete na této komunitní stránce, stanete se testery produktů pro zvířata. Tímto způsobem můžete získat zdarma zboží, jako je nejnovější módní hračka. K dispozici jsou také inovativní doplňky, kosmetické výrobky a potraviny.

Přečtěte si více
Pes zpanikaří, když vidí svého 91letého souseda ležet na podlaze, a udělá něco nemyslitelného

Pokud jste však tester, existuje kompenzace. Měli byste především vyplnit jednoduchý dotazník a po použití nám dejte vědět, co si o něm myslíte. A součástí vašich povinností by mělo být také nastavení akcií na internetu.

Jedná se ovzájemný prospěch mezi oběma stranami objevit nové značky! A to vše při bezplatném využívání produktů, které jsou pro vašeho psa nezbytné. Takže pokud toho chcete využít, přejděte na jejich oficiální webové stránky.

Psi: Dieta!

Kromě této výměny je také vhodné snížit množství granulí, které váš pes dostává. Navíc každý třetí psík ve Francii má kvůli tomuto krmivu nadváhu. Je tedy načase, aby váš mazlíček přešel na tzv. dieta. Toho lze dosáhnout snížením denní krmné dávky o 10 %.

Pak kompletní cenově dostupný příděl vašeho psa díky objemu se zelenou zeleninou. Nezbytné jsou jakékoli produkty dle vašeho výběru, ať už konzervované nebo vařené v páře. Květák nebo brokolice také dobře fungují místo drahých pamlsků, které jim nedělají dobře.

Přečtěte si více
Pes budí své majitele každou noc, ti nainstalují kameru a zjistí pravdu

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.