Accueil » Zvířata » Tým dobrovolníků se mobilizuje, aby zachránil psa opuštěného v kleci!

Tým dobrovolníků se mobilizuje, aby zachránil psa opuštěného v kleci!

Tým dobrovolníků se mobilizuje, aby zachránil psa opuštěného v kleci!

Zařízení bylo upozorněno na osud psa, který byl nalezen uvězněný v kleci. Sdružení udělalo vše, co bylo v jeho silách, aby jí pomohlo. Tým vytrvale usiloval o to, aby se pes přestal bát. Snažili se s klubkem chlupů navázat vztah důvěry, aby se cítilo v bezpečí!

Tento pes byl opuštěný a zavřený v kleci!

Bývalí majitelé této fenky pitbulla se rozhodli přestat se o svého psa starat. Opustili ji v v kleci na okraji oblíbené silnice v Tampě na Floridě, USA. Všiml si jí chodec, který okamžitě soucítil s osudem zvířete.

Pes se cítil rozrušeně a neustále přecházel sem a tam za kovovými mřížemi. Kolemjdoucí rychle nahlásil na . místní organizaci na záchranu zvířat, aby zvíře zachránila. Na místo přijela Humane Society of Tampa Bay, která zvíře zachránila.

Přečtěte si více
Jak odhalit a předcházet přetržení křížového vazu u psa

Tým dobrovolníků se mobilizuje, aby zachránil psa opuštěného v kleci!Zdroj: Capture Instagram

Kromě jiného má podnik zaslala na adresu dobrovolníky do oblasti, aby posoudili situaci. Po příjezdu zjistili dvě věci. Kromě toho, že byla v zajetí, měla fenka také hlad a žízeň.

Podle marketingového manažera charitativní organizace se všichni zapojili do záchrany psa. Regan Blessingerová řekla, že celý tým se otřásl, aby mu pomohl. Záchrana však nebyla snadná, protože zvíře jim dalo pořádně zabrat!

Humane Society of Tampa Bay na záchranu!

Pes vykazoval známky úzkosti po celou dobu záchrany vzhledem k tomu, čím si prošel. Dobrovolníci, kteří si navzájem pomáhali při její záchraně, však situaci jen zhoršili. Byla zmatená když se k ní její dobrodinci stále více přibližovali. Bylo jich příliš mnoho a příliš blízko.

Podezřívavě se postavila do rohu klece, aby se jí nikdo nesnažil dotknout. Jakmile ji však dobrovolníci pustili, rychle změnila své chování. Rychle projevila známky rozpoznávání vrtí ocasem, jakmile je vypuštěn.

Přečíst
Tady je důvod, proč byste se neměli chovat ke svému psovi jako k dítěti, je to ta nejhorší věc!

Pes, nyní pojmenovaný Nathalie, byl poté předán veterinární službě sdružení. Tam byla vyšetřena, vyčištěna, nakrmena a rehydratována. Poté dostala svůj vlastní útulný prostor k odpočinku. Kousek ráje po pekle, kterým si prošla.

Zaměstnanci zařízení se museli hodně snažit, aby se pes cítil jako doma. bezpečnost. Jejich snaha se vyplatila, protože zvíře s láskyplnou povahou se nakonec seznámilo. Začala se také otevírat svým psím kolegům tím, že si s nimi hrála.

Pes získal novou rodinu!

Tým dobrovolníků se mobilizuje, aby zachránil psa opuštěného v kleci!Zdroj: Capture Instagram

Ta ustrašená mrcha, kterou byla, je teď za Nathalií. Ta se nyní mohla ujmout nový začátek. A to se jí po několika týdnech od záchrany z ústavu dostalo.

Podle The Dodo nová dobročinná rodina adoptovala psa. Domov se jí podařilo najít během měsíce, kdy byla v útulku. Nyní se jí u nových majitelů daří skvěle!

Přečíst
Tento zaneřáděný pes uvízl v plotě, pláče radostí, když ho našli

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.