Accueil » Horoskop » Týdenní horoskopy na 23. až 29. ledna 2023: Vítejte v novém týdnu, zjistěte, co hvězdy říkají jednotlivým znamením!

Týdenní horoskopy na 23. až 29. ledna 2023: Vítejte v novém týdnu, zjistěte, co hvězdy říkají jednotlivým znamením!

Vítejte u našeho týdenního horoskopu! Tento týden vám nabídneme pohled na překvapení, která čekají na 12 znamení zvěrokruhu. Někteří se mohou těšit na chvíle radosti a štěstí, zatímco jiní mohou čelit těžkým výzvám. V každém případě jsme tu, abychom vás provedli tímto vzrušujícím obdobím: 23.-29. ledna 2023.

Jaké jsou astrologické vlivy? Jaká překvapení na vás čekají? Jaké jsou tipy, které vám je pomohou překonat? S naším týdenním horoskopem se dozvíte vše. Naučíme vás také, jak řídit své vztahy a lépe porozumět jejich problémům. Promluvíme si také o vaší kariéře, zdraví a financích.

Připravte se tedy na to, co pro vás nebesa tento týden připravila. Na všech 12 znamení zvěrokruhu čekají překvapení a my vám poradíme, jak na to. Začněme!

Týdenní horoskop pro Berany (21. března – 20. dubna)

Tento týden jsou Berani vyzváni, aby prozkoumali své hranice a posunuli je. Výzvy, kterým čelíte, jsou skvělou příležitostí, jak se posunout dál. Nechte se vést svými instinkty a odvahou a najdete inovativní a nečekaná řešení. Vaše kreativita a optimismus jsou cenným přínosem, který vám pomůže zvládnout vaše výzvy. Čím více se otevřete novým perspektivám, tím více příležitostí k rozkvětu najdete.

Horoskop Býka (21. dubna – 21. května)

Býci jsou známí svou vytrvalostí a trpělivostí. Tento týden vám tyto vlastnosti pomohou dosáhnout vašich cílů. Budete mít touhu dosáhnout důležitých věcí a budete mít energii a nadšení, abyste to dokázali. Možná budete mít příležitost navázat nové kontakty a vytvořit smysluplné a trvalé vztahy. Vítejte nové věci s otevřeností a využijte svůj smysl pro detail a schopnost činit správná rozhodnutí. Tento týden pro vás bude produktivní a šťastný.

Týdenní horoskop pro Blížence (21. května – 21. června)

Tento týden budete, milí Blíženci, toužit po společnosti a interakci. Budete připraveni znovu navázat kontakt s blízkými přáteli nebo se seznámit s novými. Vaše mysl bude velmi otevřená a budete se cítit plní energie a kreativity. Vaše nadšení a touha navázat kontakt s ostatními vám pomůže dosáhnout vašich snů. Dejte na svou intuici a pocity, protože by vám mohly pomoci najít nová řešení.

Týdenní horoskop Raka (21. června – 22. července)

Tento týden bude vaše intuice silná. Řiďte se jím a najdete způsoby, jak se cítit spokojeně. Můžete se také cítit intuitivnější a citlivější k ostatním. Možná budete v pokušení udělat něco mimořádného, ale nenechte se unést nadšením. Udělejte si čas na rozmyšlenou a zvažte všechna pro a proti. Můžete mít možnost sladit svůj osobní a profesní život. Nechte se inspirovat svou kreativitou, ale nezapomínejte na odpočinek a péči o sebe.

Týdenní horoskop Lva (23. července – 22. srpna)

Tento týden bude mít Leo příležitost splnit si své sny a ukázat všem, co umí. Budete mít tendenci pouštět se do ambiciózních projektů a klást si výzvy. Posílí se vaše sebevědomí a budete moci s větším klidem pokračovat ve svých ambicích. Je to vhodná doba na provedení změn a překonání všech překážek, které se vám postaví do cesty. Budete mít pomoc a podporu blízkých, kteří vás povzbudí. Neztrácejte čas a jděte do toho!

Týdenní horoskop Panny (24. srpna – 22. září)

Tento týden budou Panny povzbuzovány, aby si udělaly čas na sebe a své blízké. Užijte si trochu klidu a pohody, než opět začne sezóna. Je to ideální čas na to, abyste se znovu spojili sami se sebou a zamysleli se nad svými dlouhodobými cíli. Nechte se unášet a dovolte si snít. Uvědomíte si, že se můžete stát tím, kým chcete, a vytvořit si vlastní cestu. Zůstaňte otevření možnostem a při rozhodování se nechte vést intuicí.

Týdenní horoskop Vah (23. září – 22. října)

V tomto týdnu budou Váhy obzvlášť dobře reagovat na své touhy. Možná budete stát před obtížnými rozhodnutími, ale nenechte své blízké, aby vaše rozhodnutí ovlivnili. Zůstaňte odhodlaní a věřte si! Tento týden budete obdařeni dobrou energií, pokud zůstanete otevřeni novým zkušenostem. Využívejte krásných okamžiků, které se vám naskytnou, a přijímejte komplimenty, kterých se vám dostává.

Týdenní horoskop Štíra (24. října – 22. listopadu)

Tento týden by Štíři mohli využít přílivu energie, což jim umožní přistupovat k různým výzvám tohoto týdne s pozitivním přístupem a velkou motivací. Budete muset svou energii nasměrovat tak, abyste se vypořádali s určitými obtížemi. Než se pustíte do nových projektů, dejte si čas na rozmyšlenou. Nejlepší je zachovat klid a nenechat se ovládnout emocemi. Tento týden bude příznivý pro přátelství a společenské aktivity, proto využijte příležitosti k zábavě a odpočinku.

Týdenní horoskop Střelce (22. listopadu – 21. prosince)

Tento týden budou Střelci potřebovat vyvážit své ambice a energii. Umíte se skvěle soustředit na své cíle, takže neztrácejte čas starostmi o maličkosti. Budete muset najít rovnováhu mezi zájmem o podnikání a touhou věnovat čas sami sobě. Naslouchejte své intuici a poznáte, kdy si dát pauzu. Váš přirozený optimismus a nadšení vám tento týden přinesou hodně. Pokud je dobře využijete, dosáhnete vynikajících výsledků.

Týdenní horoskop Kozoroha (22. prosince – 19. ledna)

Tento týden se budete cítit sebejistě a připraveni přijímat nové výzvy. Možná budete v pokušení riskovat, což by mohlo vaši situaci zlepšit. Měli byste si však vzít čas na rozmyšlenou a pečlivě zvážit všechna pro a proti. Nenechte se unést euforií z možností, které před vámi leží. Pak se do toho můžete pustit s větším přesvědčením. Svých cílů můžete dosáhnout, ale musíte být opatrní a ujistit se, že jste připraveni na všechny důsledky.

Týdenní horoskop Vodnáře (20. ledna – 18. února)

V tomto týdnu se Vodnáři mohou chopit každé příležitosti, která se jim naskytne. Je čas dělat odvážná rozhodnutí a zapojit se do projektů, které nasytí vaši mysl i duši. Doporučujeme také zaměřit se na své dlouhodobé cíle a rozhodovat se tak, abyste jich dosáhli. Bude to skvělá příležitost nabrat nový směr a posunout svůj život kupředu! Tento týden se můžete setkat s určitými problémy, ale nebojte se – právě to vám pomůže růst.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Magazín (@portalwomansk)

Týdenní horoskop Ryb (20. února – 20. března)

Tento týden bude vaše kreativita přetékat a vy budete mít zdravou dávku inspirace. Budete plní nápadů a můžete zkoumat nové způsoby přístupu k věcem. Budete se cítit energičtěji a můžete se vrhnout do nových projektů a plánů do budoucna. Chopíte se příležitosti a najdete odvahu riskovat. Využijte tento týden k důležitým rozhodnutím. Možná objevíte i skryté talenty.

Související příspěvek

Photo of author
O autorze, Natalie