Accueil » Horoskop » Týdenní horoskop na 20. až 26. března 2023: Naslouchejte své intuici, 12 znamení zvěrokruhu!

Týdenní horoskop na 20. až 26. března 2023: Naslouchejte své intuici, 12 znamení zvěrokruhu!

Ahoj všichni! Těšíte se, až zjistíte, co vás čeká v týdnu od 20. do 26. března 2023? No, bez ohledu na to, jaké je vaše astrologické znamení, jedno je jisté: tento týden bude pravděpodobně plný překvapení! Proto vám doporučujeme přečíst si náš týdenní horoskop. Sestavili jsme pro vás astrologický portrét tohoto týdne pro každé z 12 znamení zvěrokruhu, který vás provede a pomůže vám překonat překážky, které se vám postaví do cesty.

Tento týden může být pro některé z vás plný nečekaných příležitostí, zatímco jiní se budou muset obrnit trpělivostí a možná učinit některá obtížná rozhodnutí. Někteří budou mít štěstí, že se jim splní jejich sny, zatímco jiní budou muset přijmout některé oběti. Ať už je to jakkoli, není pochyb o tom, že osud pro vás má připraveno několik překvapení.

Připravte se tedy na týden plný událostí a emocí! Objevte svůj týdenní horoskop a zjistěte, co vás čeká, a rozhodněte se správně, abyste si vychutnali to, co vám přijde do cesty. Šťastné čtení!

Týdenní horoskop Beran (21. března – 19. dubna)

Tento týden vás ve vašem úsilí podpoří váš entuziasmus a přirozená energie. Jste odvážnější než kdy jindy a připraveni pustit se do nových dobrodružství. Využijte své vášnivé stránky k tomu, abyste podstupovali vypočítavá rizika a rozvíjeli nové projekty. Zároveň mějte na paměti, že odpočinek je stejně důležitý jako akce. Využijte volný čas k setkávání s přáteli a rodinou, kteří vás budou po celý týden podporovat. Z tohoto období vyjdete se zdvojnásobenou silou a elánem.

Týdenní horoskop Býka (20. dubna – 20. května)

Tento týden budou Býci potřebovat nějaký čas na to, aby se znovu soustředili. Udělejte si čas na to, abyste se zamysleli nad svými cíli a nad tím, čeho chcete v tomto roce skutečně dosáhnout. Nenechte se rozptylovat zbytečnými stresory. Vaše trpělivost bude cennou posilou a pomůže vám vyhnout se konfliktům. V tomto týdnu můžete také očekávat více zábavy, zajímavá setkání a příležitosti naučit se novým věcem. Dejte průchod své kreativitě a vyzkoušejte nové nápady a zábavné aktivity!

Týdenní horoskop pro Blížence (21. května – 20. června)

Tento týden mohou Blíženci očekávat intenzivní a obohacující období. Budete mít příležitost objevit nové úhly pohledu, které vám pomohou činit informovaná rozhodnutí. Využijte této příležitosti a nechte svou mysl otevřít novým a praktickým myšlenkám. Tento týden je ideální pro uskutečnění plánů, které vás posunou kupředu v osobní i profesní oblasti. Zůstaňte naladěni na svou intuici a odvážně čelte výzvám.

Týdenní horoskop Raka (21. června – 22. července)

Tento týden budou mít Raci napilno! Planety se vám postaví do cesty, abyste dosáhli úžasných věcí. Využijte svou kreativitu k nalezení řešení problémů, kterým čelíte, a prokažte svou schopnost efektivně zvládat situace. Je to skvělá doba k tomu, abyste se pustili do ambiciózních projektů. Přemýšlejte o dlouhodobých cílech, kterých chcete dosáhnout, a nenechte se rozptylovat detaily. Pečujte o sebe a nezapomeňte si udělat čas na odpočinek a užít si rodinu a přátele.

Týdenní horoskop Lva (23. července – 22. srpna)

Tento týden by měl Lev zkoušet nové věci. Podporují se výzvy a riskování by mohlo být odměněno. Sebedůvěra bude nepostradatelnou zbraní. Budete muset činit rychlá a odvážná rozhodnutí, abyste co nejlépe využili příležitostí, které se vám naskytnou. Mějte na paměti, že činy mluví hlasitěji než slova, a proto se ujistěte, že vždy zůstáváte věrni svému přesvědčení. K úspěchu vám tento týden pomůže trocha vytrvalosti a trpělivosti.

Týdenní horoskop pro Panny (24. srpna až 23. září)

Tento týden budou mít zrozenci Panny příležitost zvýšit si sebevědomí. Nechte se vést svou intuicí a dopřejte si právo na vypočítavé riskování. Není čas obracet se do sebe a bránit se změnám. Vyhlídky, které máte před sebou, jsou vzrušující, a tak si je dopřejte a chopte se příležitostí, které se vám naskytnou. Tento týden se můžete spolehnout na svou schopnost vytvářet nečekaná řešení, která vám pomohou překonat překážky. Nebuďte překvapeni, když vás napadnou originální nápady. Nechte svou kreativitu volně plynout!

Týdenní horoskop pro Váhy (23. září – 22. října)

Tento týden budou Váhy těžit z nové energie, která jim umožní pokročit ve vztazích a projektech. Atmosféra bude lehčí a nabídne vám mnoho příležitostí. Váš smysl pro rovnováhu a spravedlnost vám navíc pomůže vyřešit případné konflikty a najít uspokojivá řešení. Než učiníte důležitá rozhodnutí, věnujte si čas na rozmyšlenou. Tento týden bude také příznivý pro soustředění a vytrvalost, a tak využijte příležitosti k práci na probíhajících projektech. Vaše obvyklá diplomacie vám pomůže překonat všechny překážky, které se mohou objevit.

Týdenní horoskop Štíra (24. října – 22. listopadu)

Tento týden se Štíři vyzývají, aby si udělali čas na odpočinek. Využijte čas o samotě k načerpání nových sil a regeneraci. Budete mít také příležitost učinit důležitá rozhodnutí, proto tak učiňte s rozvahou. Budete se moci spolehnout na svou intuici a citlivost, abyste učinili správná a harmonická rozhodnutí. Budete mít také příležitost navázat hlubší pouta se svými blízkými. Neváhejte investovat do svých vztahů více času, vyplatí se to.

Týdenní horoskop pro Střelce (23. listopadu – 21. prosince)

Tento týden by se Střelci mohli zajímat o nové příležitosti a budou připraveni prozkoumat nové možnosti. Je důležité zůstat otevřený možnostem a toto je skvělý čas na to, abyste podstupovali vypočítavé riziko. Váš optimismus a nadšení vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Trávení času s rodinou a přáteli vám přinese velkou radost a pomůže vám užívat si života. Je však důležité udržovat rovnováhu mezi společenskými aktivitami a prací.

Týdenní horoskop pro Kozorohy (22. prosince – 19. ledna)

Tento týden by Kozorozi mohli čelit výzvám a těžkým rozhodnutím, která je třeba učinit. Snažte se zachovat chladnou hlavu a nedělejte rozhodnutí na základě momentální situace. Máte čas přemýšlet o tom, co je pro vás z dlouhodobého hlediska nejlepší. Nezapomeňte, že jste velmi schopní a dokážete přijmout jakoukoli výzvu, která se vám postaví do cesty. Snažte se také najít si čas na odpočinek a zábavu, protože to vám pomůže přistupovat k situaci z jiné perspektivy.

Týdenní horoskop pro Vodnáře (20. ledna – 18. února)

Tento týden čelí Vodnáři velkým výzvám. Budete mít více odvahy a houževnatosti než kdy jindy, abyste se s těmito výzvami vypořádali. Jste připraveni překonat jakoukoli překážku a napnout své hranice. Nedovolte ostatním, aby vás brzdili. Díky své odvaze a nadšení najdete pro každou situaci to nejlepší řešení. Nebuďte na sebe příliš nároční, ale zachovejte si své ambice. Využijte tento týden k důležitým rozhodnutím a nalezení správného směru.

Týdenní horoskop Ryb (20. února – 20. března)

Tento týden budou mít Ryby příležitost udělat velký pokrok. Budete plní elánu a váš optimismus vám pomůže překonat všechny překážky, které se vám postaví do cesty. Váš smysl pro zodpovědnost vám umožní být efektivnější. Udělejte si čas na odpočinek a užijte si lásku a náklonnost, které se vám dostane od vašich blízkých. Vaše přirozená citlivost je naplní a přinese vám nesmírnou radost. Pamatujte, že i když jste velmi dynamičtí a máte silnou vůli, je důležité dopřát svému tělu a mysli odpočinek. Vychutnejte si tento okamžik a využijte ho naplno!

Související příspěvek

Photo of author
O autorze, Natalie