Accueil » Zvířata » Toto štěně se do útulku vrací jedenáctkrát, zaměstnanci konečně pochopili, co je jeho srdcervoucím důvodem.

Toto štěně se do útulku vrací jedenáctkrát, zaměstnanci konečně pochopili, co je jeho srdcervoucím důvodem.

Toto štěně je přivedeno zpět do útulku 11krát, zaměstnanci konečně pochopili srdcervoucí důvod

Benji je štěně smíšeného plemene se směsí tří různých plemen, včetně labradorského retrívra, zlatého retrívra a asijského vesnického psa. Byl několikrát adoptován, ale z neznámých důvodů byl více než 10krát vrácen do útulku. Nikdo netušil, co se se štěnětem děje, dokud se ho nový cvičitel nerozhodl vzít domů.

Štěně bylo pěkný pejsek, ale nikdo ho nechtěl!

Stacy byla poslední, kdo měl adoptovala Benjiho. Ale stejně jako všichni ostatní osvojitelé před ní, i tato mladá žena nakonec štěně odvezla zpět do útulku. Zaměstnanci útulku nemohou přijít na to, co se vlastně děje. Všichni se shodují, že Benji je velmi hodný pes.

Zaměstnanci útulku udělali vše, co mohli, aby zjistili. konec příběhu. Rozhodli se zeptat Stacy, co se s tím štěnětem vlastně děje. Netušili však, co se dozvědí.

Přečtěte si více
Kočky také trpí ledvinovými kameny, zde jsou plemena, která jimi trpí nejčastěji

Je třeba poznamenat, že skutečnost zůstat v útulku po dlouhou dobu není pro štěně ideální. Nakonec si na toto prostředí zvykne a bude mít problém přizpůsobit se rodinnému životu. A Benjiho situace se musela co nejdříve vyřešit pro jeho vlastní dobro.

Toto štěně se do útulku vrátilo 11krát, zaměstnanci konečně pochopili srdcervoucí důvod.Zdroj: Capture Instagram

Benjiho odvezli do útulku ještě v době, kdy byl… třítýdenní štěně. Jeho bývalá rodina ho z neznámých důvodů opustila, zatímco jeho sourozence si nechala. Neměl ani problémy s nemocí.

Nový stážista Stacy

Stacy je stále ve výcviku pro získání titulu veterinárního lékaře. Jakmile uviděla Benjiho, okamžitě se do něj zamilovala. Přestože jí pracovníci útulku řekli o jeho případu, nenechala se odradit. Byla rozhodnutá štěně adoptovat.

Musela však přesvědčit své rodiče, aby si psa pořídili. Rodiče souhlasili a ona si ještě ten den vzala štěně domů. Benji se zdál být lhostejný a na svou novou milenku se ani nepodíval. A tak to pokračovalo až do Stacyina domu.

Přečíst
Najde kotě a vezme ho do útulku, zaměstnanci jsou zděšeni, když ho vidí.

Toto štěně se vrátilo do útulku 11krát, zaměstnanci konečně pochopili srdcervoucí důvodZdroj: Capture Instagram

Stacy tedy věděla, že bude muset být trpělivá ke svému novému mazlíčkovi. Uvědomila si také, že pes má potíže s důvěrou k ní. Nic z toho však této mladé ženě nevadilo. Jediné, co chtěla, bylo dát psovi nový začátek.

Stacyina rodina přivítala Benjiho s otevřenou náručí. Když přišla do útulku, Stacy si všimla, že Benji je velmi rezervovaný. S ostatními zvířaty v útulku si nehrál a raději zůstával ve svém koutku. A přesto už tato rodina měla tři další psy.

Změna v chování štěněte!

Stacy se snažila, aby si Benji zvykl na nový život. Štěně se však brzy začalo vymykat kontrole. Začal napadat ostatní zvířata.

V důsledku toho mladé ženě nezbylo nic jiného, než štěně odvézt zpět do útulku. Stacy zjistila, že bývalá majitelka štěněte zavolala do útulku kvůli tomu. Benjiho agresivní chování. Nyní se spolu s pracovníky útulku snaží psovi pomoci, aby se choval lépe.

Přečtěte si více
Video, seznamte se s Brunem, kočkou, která je z veselého důvodu na internetu v kurzu

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.