Accueil » Zvířata » Toto štěně, kterému je teprve několik týdnů, volá po záchraně

Toto štěně, kterému je teprve několik týdnů, volá po záchraně

Toto štěně, staré jen několik týdnů, volá o pomoc.

Tento příběh je naprosto šílený! Nevíme, zda toto štěně a jeho bratři byli opuštěni, nebo ne. Byli však nalezeni zranění a potřebovali jídlo. Naštěstí se jednomu z nich podařilo včas zavolat pomoc. O tom všem vám povíme na několika řádcích!

Štěně se dokázalo pohybovat i přes svá zranění!

Každý ví, jak těžké je pohybovat se, když jste zraněni. Toto štěně však ignorovalo bolest, aby vyhledalo pomoc. Jeho instinkt přežití překonal únavu a stres. Zvláště když mu bylo teprve několik týdnů!

Na těle tohoto štěněte byly objeveny četné rány. Jeho kůže doslova zmizela a zůstala jen velké zranění. Jeho zachránce si toho všiml, když něco lapal. Okamžitě se ho snažil očistit, než ho ošetřil.

Přečtěte si více
Vše o leonbergerovi, obřím, jemném psovi s majestátním vzhledem

Malý pes byl také pokryt nesčetnými blechami. Červi si dokonce našli domov na jeho kůži, což ztěžovalo léčbu. Záchranář měl naštěstí potřebné lékařské vybavení k poskytnutí první pomoci.

Několikatýdenní štěně v nejhorším stavu volá o pomoc, aby bylo zachráněnoZdroj: Capture Instagram

Podle této osoby by mohlo být štěně také obětí chudokrevnosti. Podle jeho pozorování byl psík právějiné místo. Při snaze zjistit pravdu narazí na další milé překvapení!

Sourozenecká štěňata byla těsně zachráněna!

Lze si jen představit tragédii, kdyby tento zachránce dorazil o něco později! Když byl v procesu obvazoval rány Štěně stále štěkalo. Záchranář si nejprve myslel, že ho to jen bolí, ale brzy si uvědomil, co se děje.

Rozhodl se zavolat svůj tým, aby hledal sourozence štěněte. Všichni dostali nezbytné ošetření ! Matku se jim však nepodařilo najít. Situace těchto štěňat zůstává prozatím záhadou.

Přečtěte si více
Tento pes stráví 6 let za mřížemi, protože je příliš ošklivý, šokující příběh

Pro tuto událost existují dva zřejmé důvody. První je je důsledkem opuštění vlastníkem, který je nechtěl. Druhým důvodem je, že se psovi něco stalo. A ona se nemohla vrátit, aby se postarala o své děti.

Toto štěně, staré jen několik týdnů, volá o pomoc, aby bylo zachráněno.Zdroj: Capture Instagram

V každém případě je štěně v pořádku a zdravé. I když se kvůli obvazům cítí trochu trapně. je na cestě k uzdravení. Kromě toho jim záchranný tým poskytuje vše, co potřebují k zotavení.

Pro toto štěňátko je všechno dobré, co končí dobře!

Podle obdržených fotografií se zranění štěněte téměř všechna zahojila. Podařilo se mu také zvyknout si na novou stravu a dostává vše, co potřebuje. Podle pečovatelského centra bude muset ještě několik týdnů počkat, než bude moci. být adoptován.

Doufáme, že tato štěňata brzy najdou domov, který se o ně postará. Kromě toho, odvaha je více než dostatečná k tomu, aby se o ně zasadila. Pokud se zajímáte o vlastnictví jednoho nebo více psů, měli by vás zajímat!

Chcete-li si přečíst
Toto je velmi temná stránka toho, že jste veterinářem

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.