Accueil » Zvířata » Toto krmivo pro psy přední značky může být pro vašeho mazlíčka smrtelné, proto buďte opatrní!

Toto krmivo pro psy přední značky může být pro vašeho mazlíčka smrtelné, proto buďte opatrní!

Toto krmivo pro psy od významné značky by mohlo být pro vašeho mazlíčka smrtelné, proto buďte opatrní!

Právě byl stažen nový výrobek, který se tentokrát týká zvířat. Stahovaný výrobek je známá značka krmiva pro psy. Podle vlády se zdá, že krmivo je škodlivé pro zdraví našich čtyřnohých přátel!

Tyto výrobky pro psy byly staženy!

Každý týden vydává vládní webová stránka Rappel conso upozornění na řadu výrobků. Cílem je uvést všechny výrobky, které jsou považovány za zdraví nebezpečné, ať už pro lidi, nebo pro zvířata. Po vzoru např. těchto paštik pro psy ve slevovém obchodě.

Stahování výrobků z trhu ve Francii nebere konce. Po nezdravých palačinkách nyní vláda stahuje z trhu krmivo pro psy. Mezi dotčené výrobky patří od značky Royal Canin, která se prodávala v několika francouzských obchodech.

Přečtěte si více
Na procházce narazila na svého bývalého přítele, nečekaná reakce jejího psa ji nechala bez slov

Vláda zjistila zejména kousky skla v krmivu pro psy. Značka požádala o zničení těchto nestandardních šarží, které byly v rozporu s jejich určením. Nezbytné opatření, které je třeba přijmout, vzhledem k tomu, že většina z nich představuje zdravotní rizika pro vašeho domácího mazlíčka.

Staženy byly zejména dvě šarže 410 g krmiva pro psy Urinary S/O. Toto krmivo nese číslo šarže FR45273002 RUL s předpokládaným datem minimální trvanlivosti 7. února 2025. Dotčena je rovněž šarže FR45273002 RUL, jejíž doba použitelnosti skončila 6. února 2025.

Dobré opatření od společnosti Royal Canin!

Byla to samotná značka Royal Canin, která zjistila brýle v krmivu pro psy. To identifikovala ve výprodejích ve Francii. Ty by neměly být v její distribuční síti.

Měli byste se mít na pozoru, protože váš pes by mohl být v případě konzumace těchto stažených výrobků ve vážném nebezpečí. Vaše chlupatá koule by se mohla zranit nebo dokonce utrpět vážné onemocnění. závažná poškození. V případě požití potravy mimo normu by zvíře mohlo utrpět i další následky.

Přečtěte si více
4 tipy, jak zajistit, aby váš pes jedl jídlo s chutí

K nápravě je nejlepší podniknout nezbytné kroky. V první řadě musíme vyhnout se pokud máte doma psa, dejte mu tyto závadné paštiky! Musíte zůstat ve střehu, i když se již objevily informace o těchto nevyhovujících výrobních šaržích.

Podle důvěryhodného zdroje již dotčená značka nařídila likvidaci těchto výrobků ve dnech 14. a 15. února 2023. Vláda však v tomto ohledu vždy usilovala o zavedení vyšetřovacího procesu. V každém případě však společnost Royal Canin přijala. dobré rozhodnutí protože to mohlo vašemu psovi zachránit život.

Pes: Postup náhrady!

Pokud máte doma některý ze stažených výrobků, můžete požádat o vrácení peněz! Vše, co potřebujete, je lístek jako doklad o nákupu. Případně můžete výrobek pro psy odnést zpět do obchodu, kde jste jej zakoupili.

Toto krmivo pro psy od významné značky může být pro vašeho mazlíčka smrtelné, proto buďte opatrní!Zdroj: Capture Instagram

Prodejní místo nemá právo odmítnout vrácení peněz, pokud máte doklad o nákupu. Pokud tomu tak však není, obchod peníze nevrátí. V takovém případě informujte výrobce a ukázat mu výrobek pro psy, abyste dostali své peníze.

Chcete-li si přečíst
Pes běží k ženě v lese a prosí ji, aby ho následovala, překvapivý důvod

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám podívat se do kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.