Accueil » Horoskop » Top 5 nejpsychopatičtějších astrologických znamení

Top 5 nejpsychopatičtějších astrologických znamení

I když se považujete za člověka, který dodržuje zákony, pokud jste příslušníkem některého z těchto znamení, můžete se rychle přiklonit na temnou stranu. Astrologie může skutečně o každém odhalit poměrně hodně, a to i ty nejtemnější stránky. Zde je podle této věštecké vědy pět nejpsychopatičtějších znamení.

1. Beran

Domorodci tohoto znamení mají skutečný problém s autoritou, protože jsou známí svou vzpurností a neustálým hledáním nových výzev. Když něco chtějí, Berani si tvrdošíjně stojí za tím, aby toho dosáhli. Přesto se snadno rozohní při sebemenším podezíravém gestu, které vnímají jako útok na své přerostlé ego. Jelikož je živý a ohnivý, může jít v okamžiku zuřivosti na věc. Jakmile vztek pomine, nastává čas na lítost… za mřížemi.

2. Bull

Ach, tenhle býk, skutečný malý despota! Kvůli své rozmarné, náročné a vypočítavé povaze snadno propadá záchvatu vzteku, když se životní okolnosti nevyvíjejí v jeho prospěch. Rada: když se tento býk rozzlobí, držte se od něj raději dál. Mohli byste dostat koláčem do obličeje, když to nebude vaše poslední konzole, kterou rozbije o zeď. Ježíšmarjá! Někdy se náš hovězí dobytek dokáže ovládnout a místo impulzivity projevit svůj klid. Dělá to však jen tehdy, když přemýšlí o tom, že se pustí do praní špinavých peněz. Když se do toho připlete vůně peněz, býk už není neurvalý.

3. Střelec

Střelec, který si nikdy nepotrpí na polovičaté opatření, je považován za mistra zločinu. Znáte Grégoryho Zaouiho? To je on, ale bez osmi let vězení! V tomto znamení, které nikdy nespadne do pasti emocí, je vše dobře promyšlené. Ještě horší je, že rodáci tohoto ohnivého znamení mohou stát u zrodu masových zločinů (teroristické činy, genocidy…). Bojíte se? My také!

4. Štír

Toto znamení je skutečnou časovanou bombou, protože má mstivého a pomstychtivého ducha. Tito nemilovaní zástupci zvěrokruhu jsou známí svými sadistickými sklony. Stejně jako Rak jsou i Štíři velmi citliví a jejich žárlivost je až chorobná. Zradu považují za závažný čin, a proto se mohou dopustit krutých zločinů v afektu. Nelezte s tímto znamením na Everest, pokud má podezření na zradu z vaší strany! Můžete skončit na úpatí hory, na kterou jste řádně vystoupili.

5. Rakovina

Jedná se o nejpsychopatičtější znamení ze všech. Rakové jsou považováni za velmi nebezpečné. Extrémně emocionální, lidé narození v tomto znamení snadno přecházejí z jednoho extrému do druhého. Skutečně mohou přejít od přítulných medvídků k zuřivým běsům. Budete mít hrůzu svého života! Tak praví astrologie.

Některá média dokonce uvádějí, že FBI tvrdí, že většina zatčených vrahů je ve znamení Raka. Takové prohlášení samozřejmě nemůže učinit velmi seriózní Federální úřad pro vyšetřování. Nicméně Relligton Place, Genene Jones, Carl Pazram, Robert Maudsley… jsou sérioví vrazi narození ve znamení Raka. Jste-li rodilým příslušníkem tohoto vodního znamení, neměli byste se už divit, proč vaši sousedé od poslední hádky cvičí nunčaky.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.