Accueil » ZPRÁVY » Top 10 golfových influencerů, nová Paige Spiranacsová

Top 10 golfových influencerů, nová Paige Spiranacsová

Top 10 golfových influencerů, nový Paige Spiranacs
(Poskytuje Tennis World USA)

Zde je pořadí dívek podle počtu sledujících na Instagramu: zde jsou jejich křestní jména.

Golf, influenceři

10- Lauren Pacheo, 148 000 sledujících na Instagramu
9- McKenzie Graham, 151 000 sledujících na Instagramu
8- Elise Lobb Dzingel, 229 000 sledujících na Instagramu
7- Hanna Bianca Leiner, 311 000 sledujících na Instagramu
6- Holly Sonders, 694 000 sledujících na Instagramu
5- Claire Hogle, 860 000 sledujících na Instagramu
4- Lucy Robson, 986 000 sledujících na Instagramu
3- Grace Charis, 1 milion a 100 tisíc sledujících na Instagramu
2- Bri Teresi, 1,4 milionu sledujících na Instagramu
1- Paige Spiranac, 3,7 milionu sledujících na Instagramu Pravidla golfu jsou souborem standardních pravidel a postupů, podle kterých by se měl golfový sport hrát.

Jsou společně sepsána a udržována Royal & Ancient Golf Club of St Andrews, řídícím orgánem golfu na celém světě, s výjimkou Spojených států a Mexika, které jsou řízeny golfovou asociací Spojených států.

Odborný výbor složený z členů R&A a USGA dohlíží na dodržování pravidel a každé čtyři roky je upřesňuje. Poslední revize je platná od 1. ledna 2016. Změny golfových pravidel obecně spadají do dvou velkých kategorií: změny, které zlepšují porozumění, a změny, které v některých případech snižují tresty, aby byla zajištěna rovnováha.

Sbírka pravidel s názvem „Pravidla golfu“ je pravidelně vydávána a obsahuje také pravidla pro amatérský status. V Itálii je povinností Federgolfu dohlížet na soutěže uplatňováním pravidel stanovených R & A, kontrolovat, zda jsou tato pravidla dodržována kluby, asociacemi a jejich členy, a spravovat výslednou sportovní spravedlnost a chránit jejich zájmy v zahraničí.

Pravidla golfu jsou ve srovnání s jinými sporty poměrně složitá, protože se uplatňují pod širým nebem, v těsné blízkosti přírody a zvířat. Dodržování pravidel je základním prvkem golfové hry, která je téměř vždy založena na sebekontrole a svobodném svědomí hráčů, často dochází ke zkreslení výsledků, někdy vědomému, často však nevědomému nebo lehkovážnému, v důsledku nedodržování pravidel hry mnoha hráči.

Kromě pravidel se v golfu dodržuje i kodex chování, tzv. etiketa, která obecně znamená hru s respektem k hřišti a ostatním hráčům. Etiketa je nezbytnou součástí tohoto sportu.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.