Accueil » Zvířata » Tohle se stane vašemu psovi nebo kočce, když sní chleba.

Tohle se stane vašemu psovi nebo kočce, když sní chleba.

Psi a kočky jsou oblíbenými domácími mazlíčky člověka. V Itálii žije asi 60 milionů domácích mazlíčků, kteří tvoří většinu. Navzdory rozdílům ve vzhledu a temperamentu jsou i tací, kteří vlastní oba druhy a naučili se s nimi koexistovat, a to i přes historickou rivalitu mezi nimi.

Často, pes nebo kočka si zvykne na rodinný rytmus. ve kterém vyrůstá. Může také jíst to, co jedí jeho rodinní příslušníci.

Nicméně některé potraviny mohou být pro ně dobré, ale jiné jsou špatné. Zvířata mají jiné střevní funkce než my a ne vše, co je pro nás normální jíst, je pro ně normální. Například kočky a psi Mohou jíst chléb, aniž by měli zdravotní problémy?

Tuto otázku si lidé často kladou. Chléb je jedním z potraviny nejběžnější potraviny na stole. Někdy je zvíře tak neodbytné, že chce dostat jídlo. Může jim však chléb škodit a způsobovat problémy? To se dozvíme níže.

Náš čtyřnohý přítel často k nám přichází, když sedíme u stolu, a jemně se na nás dívá. Pokud laskavost nezabere, může navíc začít naléhat pomocí tlapek, štěkat nebo mňoukat. Za těchto podmínek je zcela normální, že se přestane vzpírat a strčí si kousek chleba do pusy nebo na zem.

Zdroj: Capture Instagram

Malé množství chleba není pro psy škodlivé a kočky. Důležité je respektovat malé dávky, protože ve velkém a trvalém množství chléb způsobuje zažívací potíže, dokonce velmi bolestivé.

Co se stane, když ji snědí?

Není dobré krmit psy a kočky velkým množstvím chleba. Obsahuje látky, které jejich střevům dlouhodobě neprospívají. Mohou způsobit obezitaKromě toho se objevují křeče v břiše, plynatost, průjem a zvracení. Proto je čas od času přijatelných několik malých kousků, ale Pozor nezneužívat ji. Následky mohou být také závažné a může dojít k alergickým reakcím.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.