Accueil » Zvířata » Tohle se stalo muži, který se snažil zachránit kočku na opuštěné silnici.

Tohle se stalo muži, který se snažil zachránit kočku na opuštěné silnici.

Tohle se stalo muži, který se snažil zachránit kočku na opuštěné silnici.

Muž se na svých sociálních sítích podělil o přesný okamžik, kdy se k němu přiblížilo 13 koček. Nejprve se setkal s kočkou. Pak se z ničeho nic objevilo dalších dvanáct.

Muž prožil dojemný okamžik, který mu možná změnil život. Poté, co ho „přepadla“ skupina mladých koček. Kočky se nyní staly jeho domácími mazlíčky.

Incidentkterý na sociálních sítích zdokumentoval muž, jenž se představil jako Roberth Bradley, se stal, když jel po venkovské silnici. Rozhodl se zastavit poté, co na kraji silnice spatřil malou kočku.

Přečtěte si více
3 tipy, jak udržet vaši kočku šťastnou

Muž říká:

Jak muž vysvětlujerozhodl se vystoupit z auta, protože mu jeho žena řekla, že chce do jejich venkovského domu kočku. Viděl tedy příležitost, jak zvíře zachránit.

Po vystoupení z auta a vzal kotě do rukou, začal si všímat, že ze zalesněné části silnice vycházejí jeden po druhém další členové kočičího vrhu. Všechny byly zjevně bez majitele.

Zatímco držel v rukou první kočku, kterou snadno považoval za „návnadu“ této akce. „bandy koček“.ostatní koťata se k němu rozběhla. Byla to opravdu dojemná scéna. Ale také mu to roztrhalo srdce.

Podle mezinárodních médií

Kočky mohou také přenášet nemoci, jako je kočičí leukémie.

Přečtěte si více
Virální video žraloka útočícího na kajak pro sportovní rybolov

V video které nyní hrdý majitel 13 koček zveřejnil, vysvětluje, že opustil své zaměstnání, aby se mohl věnovat svému koníčku. Cestou „jsem viděl, jak kolem prochází kotě, o kterém jsem věděl, že nepřežije noc. Moje žena chtěla kočku na farmu. Napadlo mě, že se zastavím a kočičku zachráním. Ustoupil jsem, abych natočil krátké video. Pak mě přepadl celý vrh,“ vysvětlil ve své zprávě.

Video initial šel virální kvůli zvláštnosti „přepadení“. Muž však na sociálních sítích pokračoval ve vyprávění svého příběhu. Poté se rozhodl, že se koček ujme, naloží je do své dodávky a odveze je, aby jim poskytl domov.

Video pořízené po přepadení ukazuje skupinu koťat, jak si hrají v různých koutech dodávky.

Nyní superhrdina těchto koček potvrzuje, že je má všechny doma a v současné době se pro ně všechny snaží najít domov.

Přečtěte si více
Vidí obrovského psa: když se přiblíží, zjistí to nejhorší

„Děkujeme všem, kteří nabízejí pomoc – pracujeme na tom, abychom jim všem našli dobrý domov! Mezitím je děti milují a my je krmíme,“ prohlásila.

pic.twitter.com/pLXC0FCFeb

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 11. května 2023

Přečtěte si více
Slonice udupala krokodýla, který pronásledoval její mládě

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.