Accueil » Zvířata » Tohle dělají kočky, když jsou jejich majitelé nemocní.

Tohle dělají kočky, když jsou jejich majitelé nemocní.

Na stránkách domácí zvířata jsou víc než jen domácí mazlíčci. Vaše kočka, která se zdá, že chce jen spát a jíst, svého majitele dobře zná. Podle některých zpráv může být dokonce schopen odhalit nemocného člověka a zachránit mu život.

Existuje mnoho příběhů o zvířatech, která jsou schopné odhalit nemoci. Pokud vás zajímá, zda je vaše kočka skutečně potenciální lékař, dnes vám prozradíme, že ač se to může zdát překvapivé, tyto roztomilé kočky skutečně dokáží odhalit nemoci.

Dokážou kočky rozpoznat nemoc?

Zdá se, že kočky mají o přátelství s lidmi menší zájem než psi. Pravdou však je, že kočkovité šelmy mají schopnost rozpoznat nemoc. jiný způsob interakce s lidmi. Ačkoli se tedy mohou zdát méně láskyplní nebo chladní, ve skutečnosti vždy pozorně sledují, co se s lidmi děje.

Co dělají kočky, když jsou jejich majitelé nemocní?Zdroj: Capture Instagram

Může kočka rozpoznat nemoc? Otázka založená na různých Otázka vycházející z různých případů v tisku, na kterou existují dvě odpovědi: kočky nemohou předpovídat nemoc. Zjišťují však změny v lidském těle, které jsou pro člověka nepostřehnutelné a které jsou známkou zdravotního problému.

Totéž platí i pro jiné stavy, protože nemoci způsobují chemické změny v těle, které způsobují změnu tělesného zápachu. Člověk si toho nemusí všimnout. Kočky však budou, nemluvě o jejich schopnost rozpoznávat emoce.

Navzdory tradičním představám, kočky jsou proto schopné číst neverbální řeč svých pánů. Jsou také schopni určit své emoce. To zahrnuje změny chování, když se necítí dobře. Tyto skutečnosti byly účinně prokázány výzkumem provedeným Oaklandskou univerzitou ve Spojených státech.

Tento výzkum vlastně zkoumal interakci koček s jejich majiteli. Došli k závěru, že chování těchto kočkovitých šelem se liší v závislosti na emocionálním stavu jejich majitelů. Pokud je tedy majitel v depresi, kočka to pozná a může dát znamení.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši kategorii. Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.