Accueil » ZPRÁVY » Test pozorovacích schopností: Pokud máte bystré oko, najděte slovo Note mezi Nate za 11 sekund.

Test pozorovacích schopností: Pokud máte bystré oko, najděte slovo Note mezi Nate za 11 sekund.

Co myslíte pod pojmem „optický klam“?

Optické iluze jsou obrazy nebo fotografie, které se zdají být něčím, čím nejsou. Jinými slovy, optické iluze vznikají, když informace, které naše oči sdělují našemu mozku, způsobují, že vnímáme něco, co není skutečností.

Mozek si vybírá, na které části vizuální informace z oka se zaměří. Vrstvy obrazu mohou být v závislosti na zaměření reprezentovány odlišně. Člověk může vnímat prvky obrazu, které ve skutečnosti nejsou přítomny v důsledku fyziologických iluzí. Na těchto fotografiích se znovu objevuje stejný obraz nebo vzor.

Skryté slovo Najít poznámku Optická iluze

Pozorování optických klamů je vynikající technikou, jak trénovat svou mysl, aby se dívala za hranice zřejmých věcí a zvažovala myšlenky, které vás hned nenapadnou. Optické iluze vám pomohou rozvíjet vaše kognitivní a pozorovací schopnosti.

Setkali jsme se s mnoha hádankami a optickými klamy, které nás zmátly a otestovaly naši inteligenci. Jejich řešení však přináší nový druh radosti. Pokud rádi řešíte optické iluze, které mohou být zábavné i náročné pro dospělé i děti, je tato optická iluze s hledáním slov určena právě vám.

Pokuste se najít skryté slovo

Optická iluze pomáhá jednotlivci odhalit jeho základní osobnostní rysy na základě toho, co zpočátku pozoruje, a otestovat jeho IQ a pozorovací schopnosti v časově omezených pokusech. Tentokrát se jedná o netopýra, který se zdá být standardním designem.

Pokusíte se ji vyřešit, bez ohledu na svůj věk, a pogratulujete si, pokud se vám to podaří rychle. Snažíme se najít jejich řešení, což nás často dráždí. Ale přesto přijímáme výzvy, které jsou nám předhozeny. Podívejme se na obrázek níže.

Našli jste nepolapitelné slovo Note?

Četné studie prokázaly, že existuje souvislost mezi tím, jak se stáváte chytřejšími, a tím, jak často zapojujete mozek do hádanek a optických iluzí.

Za chytré a vnímavé se můžete považovat, pokud netopýra najdete za méně než 11 sekund, nebo i když vám to trvá déle, ale nakonec se k němu dostanete.

Našli jste nepolapitelnou slovní poznámku?

Nevadí, pokud řešení nenajdete, dáme vám ho. Pokud však nedokážete najít slovní poznámku za 11 sekund, musíte rozvíjet své pozorovací schopnosti. Podobné optické iluze vám pomohou. Pokud vám optické iluze dělají dobře, pak se pobavte u dalších článků o optických iluzích.

Zřeknutí se odpovědnostiVýše uvedené informace jsou poskytovány pouze pro obecné informační účely. Veškeré informace na těchto stránkách jsou poskytovány v dobré víře, ale neposkytujeme žádná prohlášení ani záruky, výslovné ani předpokládané, týkající se přesnosti, přiměřenosti, platnosti, spolehlivosti, dostupnosti nebo úplnosti informací na těchto stránkách.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.