Accueil » ZPRÁVY » Test osobnosti: vyberte si tvar a zjistěte, co vám chybí ke štěstí.

Test osobnosti: vyberte si tvar a zjistěte, co vám chybí ke štěstí.

Testy osobnosti děláme pro zábavu, pro pobavení, ale někdy nám také pomáhají lépe poznat sebe sama. Můžeme se ztotožnit s různými věcmi, které nás v životě poznamenaly. Někdy si myslíme, že ke štěstí potřebujeme několik věcí a že není možné být plně spokojený. Někdy však může mezeru ve vašem životě zaplnit maličkost. Tento test nemá žádnou vědeckou hodnotu, ale může na něm být něco pravdy.

Chcete-li zjistit, jakou cestou se musíte vydat, abyste byli šťastní, nebo jaké změny musíte udělat, aby se vám dařilo, jednoduše si vyberte jednu z výše uvedených forem, která vás nejvíce inspiruje, a podívejte se na příslušný výsledek. Zhluboka se nadechněte a soustřeďte se.

První tvar

Pokud vás oslovila především první forma, chybí vám zásadně odpočinek. Pracujete příliš tvrdě, potřebujete si dát pauzu a vyčistit hlavu. Něco ve vašem životě vás traumatizovalo natolik, že máte pocit, že byste bez své práce mohli být ztraceni. Musíte si však uvědomit, že váš postoj začíná být přehnaný. Jste produktivní, ale vaše mysl začíná být přesycená. Kvalita vaší práce trpí, chybí vám kreativita. Udělejte si víkend s partnerem, jeďte na rodinnou dovolenou, dopřejte si odpoledne v lázních, více spěte. Uvidíte, že se tím zlepšíte. Nezapomeňte také, že únava snižuje váš imunitní systém, takže onemocnění vám nepomůže.

Druhá forma

Tato forma prozrazuje nedostatek pozornosti. Cítíte se neviditelní a trpíte tím. Nečekejte, až za vámi lidé přijdou, pro své okolí působíte jako odtažitý a hrdý člověk, i když v hloubi duše takoví nejste. Udělejte první krok, trávte více času s lidmi, na kterých vám záleží. Svěřte se manželovi nebo bratrovi či sestře. Buďte méně pyšní, prospěje vám to. Pokud máte někoho blízkého, s kým jste ztratili kontakt, a přesto s ním dobře vycházíte, je na čase s ním navázat spojení.

Třetí forma

Chybí vám romantika. S partnerem jste se dostali do rutiny nebo jste ještě nenašli toho pravého. Můžete si o tom zkusit s partnerem promluvit a znovu zažehnout plamen. Dejte jasně najevo, že potřebujete více podpory, že potřebujete více společného času. Dejte jim najevo, že je nezbytné, aby vás přijali takové, jací jste, a že potřebujete více vřelosti a náklonnosti. Měl by být demonstrativnější. Potřebujete být s někým, kdo vám rozumí a kdo má také rád romantiku. Pokud se váš partner zdráhá a zůstává odtažitý, dejte si pozor na příznaky toxického vztahu.

Čtvrtá forma

Potřebujete si okořenit život. Potřebuješ změnu a dobrodružství. Získejte informace a vydejte se na cestu, objevte nové obzory, nové chutě. Vyzkoušejte nové věci, i ty, které vás děsí. Pokud jste fyzicky zdatní, vyzkoušejte sporty, které vám mohou přinést vzrušení, například ty ve výškách. Mějte odvahu čelit svým touhám, nemusíte nic dokazovat ostatním, jen sami sobě. V hloubi duše víte, že to postupně zvládnete. Nemusíte přecházet přímo z jednoho extrému do druhého. Udělejte si čas na intenzivní prožití každé zkušenosti.

Pátá forma

Chybí vám sebedůvěra. Máte pocit, že vám to otravuje život a že kvůli tomu přicházíte o příležitosti. Měli byste si uvědomit, že mnoho lidí má stejné pocity jako vy. Je možné, že nedávná událost ve vás posílila pocit nejistoty. Jako zraňující slovo, které v sobě mělo kus pravdy. Každý má slabiny, musíte je přijmout, abyste se posunuli vpřed, mohou se dokonce stát výhodou. Sezení zaměřená na osobní rozvoj vám pomohou rozpoznat vaše schopnosti a využít je. Vaše vlastnosti a nedostatky jsou součástí vaší osobnosti a měly by být využity k tomu, abyste se posunuli vpřed. Vyjádření vašeho talentu vám prospěje.

Šestá třída

Potřebujete domácího mazlíčka. Potřebujete domácího mazlíčka, který s vámi bude sdílet váš každodenní život a o kterého se budete starat. Můžete si vybrat jakékoliv zvíře, které se vám líbí, hodně vám obohatí život a určitě dokáže zaplnit prázdnotu. Zvířata mohou přinášet pozitivní vibrace, zejména psi, kteří jsou velmi citliví na vaše pocity a náladu, když jsou na vás zvyklí. Mohou vám přinést harmonii, štěstí a lásku. Už nebudete sami a váš každodenní život se změní. Budete mít opravdového přítele.

Sedmá forma

Chybí vám odhodlání. Snadno se rozptýlíte, nejste důslední. Chcete dělat tisíc a jednu věc najednou a málokdy dokončíte to, co jste začali na dlouhou dobu. Všechno vás omrzí a začne vás to otravovat. Máte pocit, že vám život uniká, a přitom se stačí rozhodnout dokončit, co jste začali. Postupujte postupně a zjistěte, co je třeba zlepšit, a získejte zkušenosti a know-how. Sílu v sobě máte, nebojte se výsledku, máte spoustu času na to, abyste se zlepšili.

Osmá forma

Potřebujete větší rozmanitost. Potřebujete ve svém životě zásadní změnu. Možná budete chtít zvážit změnu povolání, přestěhovat se do jiného města nebo dokonce do jiné země. Stačí se jen rozhodnout a začít studovat nabídky práce a pronájmu. Brzy zjistíte, že máte víc než dost na to, abyste mohli začít nový život.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.