Accueil » ZPRÁVY » Test osobnosti: vyberte si mrak a odhalte skryté poselství svého nitra

Test osobnosti: vyberte si mrak a odhalte skryté poselství svého nitra

Obsah

Slyšeli jste někdy o „vnitřním já“? Lze jej definovat jako naši nevědomou mysl. Jsou v něm uloženy vzpomínky, traumata a nejvnitřnější podstata člověka.. A na rozdíl od striktního významu pojmu „nevědomí“ je tato vaše část dokonale bdělá. Může se vám dokonce snažit předat konkrétní zprávu, která vám pomůže posunout se dál, cítit se lépe v sobě a ve svém životě nebo učinit pro vás nejlepší rozhodnutí. V následujícím testu si jednoduše vyberte jeden z předložených mraků a přečtěte si jeho výklad.

Mrak 1

Všem, kteří se rozhodli pro první oblak, vaše „vnitřní já“ vás žádá, abyste zbavte se svých komplexů a nejistot.. Zdá se, že chybí vám sebedůvěraže se necháváte určovat tím, jak se na vás dívají ostatní. A když je tento pohled negativní, berete ho za bernou minci, což vám škodí. Je nejvyšší čas, abyste poznali sami sebe, ne očima druhých lidí, ale svýma vlastníma.

Jste jediná osoba, která o vás ví všechno. Znáte výzvy, které jste překonali. Víte, že jste byli několikrát v pokušení vzdát se, ale bojujete ještě dnes. Ne doslova, ale pokračuješ ve své cestě, s vytrvalostí a zápalem.. Pokud tedy o vás mají ostatní negativní názory, naučte se je ignorovat! A k tomu je třeba provést hlubokou introspekci. To vám umožní zjistit, kdo skutečně jste, kromě toho, co mohou říkat nebo si myslet ostatní lidé.

Cloud 2

Pokud jste si vybrali druhý oblak, zde je to, co vám chce vaše „vnitřní já“ říci: Je nejvyšší čas, abyste si vyléčili rány z minulosti.. Zažili jste mnoho událostí, které pro vás byly traumatizující. Zanechaly na vaší bytosti nesmazatelné stopy a dokonce určily vaše mezilidské vztahy. To u vás vyvolalo tendenci uzavírat se do sebe a nikdy nesdílet své emoce s ostatními.

Blízcí lidé vědí, jak fungujete, a respektují vaše hranice. Pokud však zůstanete ve své vlastní bublině, hrozí vám, že explodujete. To, že je nějaká emoce ignorována, neznamená, že je méně přítomná, pamatujte si to! Emoce se hromadí jedna na druhou a z dlouhodobého hlediska vás zahltí. K zahojení ran je potřeba čas. Je to však proces, který za tu námahu stojí.

Cloud 3

Pokud vaši pozornost upoutal oblak číslo 3, zpráva od vašeho „vnitřního já“ je, že… musíte se zbavit zášti. Postupem času se z vás stal zahořklý člověk, kterého sžírá zášť. Tato zášť je způsobena psychickou bolestí, kterou jste v minulosti utrpěli. Například jste byli zrazeni, lhali jste o důležitých věcech, několikrát jste byli znevažováni. Tyto události ve vás zůstaly a jste se rozhodli nést zášť.. Máte samozřejmě plné právo být naštvaní, ale měli byste vědět, že tento pocit vám ubližuje více než ostatním.

Pokud si myslíte, že tím, že na něm lpíte, budou dříve či později trpět ostatní, mýlíte se. Přijde čas, kdy vám život učiní zadost. Ale tím, že jste se rozhodli pro zášť, jste jediným člověkem, který právě teď trpí, vy. Jste to vy, kdo znovu a znovu prožívá rány, které vám byly způsobeny, a čím jsou hlubší, tím je výhodnější je jít k odborníkovi.

Cloud 4

Byl čtvrtý mrak váš oblíbený? Vaše „vnitřní já“ vám dnes říká že se musíte přestat nechat ovládat strachem. V osobní i profesní rovině je pro vás těžké prosadit se. Bojíte se, že vás lidé nebudou poslouchat, že vaše nápady budou znehodnoceny, a tak raději mlčíte.

To vychází ze skutečnosti, že jste v minulosti jen zřídka dostali příležitost se vyjádřit. Svým způsobem jste byli vynechanou osobou. Nyní jste, Musíte se vymanit z tohoto začarovaného kruhu strachu.. Je pravda, že se to nestane lusknutím prstů. Ale čím více se budete ve vyjadřování cvičit, tím více se stane automatickým. Sdílení myšlenek pro vás bude stále méně obtížné a jednoho dne budete překvapeni, jak moc jste se vyvinuli!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.