Accueil » ZPRÁVY » Test osobnosti: váš oblíbený pták ukáže, zda máte tendenci se snadno zamilovat.

Test osobnosti: váš oblíbený pták ukáže, zda máte tendenci se snadno zamilovat.

Níže uvedený test osobnosti vyžaduje, abyste byli zcela upřímní. To znamená, že před výběrem svého oblíbeného ptáka nesmíte číst výklady. Výběr ptáka, který se vám líbí, vám zabere jen pár vteřin, a pak můžete zjistit, zda jste někdo, kdo má tendenci se snadno zamilovat. Všechny testy osobnosti jsou navrženy tak, aby vám pomohly lépe poznat sebe sama a zároveň vám pomohly lépe se orientovat na dosažení vašich životních cílů.

Pták 1

Pro ty, kteří si vybrali ptáka číslo 1, víte, že se snadno zamilujete. Když potkáte někoho, kdo vás přitahuje fyzicky nebo intelektuálně, rychle podlehnete jeho kouzlu. Člověk má tendenci se velmi rychle rozhodnout, což obvykle vede ke zklamání, protože skutečnost je zcela jiná. Ve skutečnosti jsou vaše iluze rozmělněné, na úrovni fantazie, protože věříte v lásku na první pohled. To se samozřejmě může stát, ale velmi zřídka a v závislosti na osobě.

Tolikrát jsi plakal z lásky k člověku. Měli jste pocit, že jste prožili tisíce smrtí, protože vás někdo odmítl nebo vám zlomil srdce. Dlouho předtím, než se do někoho zamilujete, je důležité ho poznat. Zjistěte jejich kvality i chyby a zeptejte se sami sebe, zda s nimi dokážete žít. Nezamilujte se do hotového obrazu, který jste si vytvořili v mysli, protože je to chiméra. Když někoho milujete, máte ho brát takového, jaký je, a ne takového, jakého byste ho chtěli mít, to bolí nejvíc. Dbejte na to, abyste vždy stáli nohama na zemi, jinak se v lásce opět zklamete.

Pták 2

Vybral jste si Bird 2, protože vám připadal krásný? To znamená, že hledáte správnou osobu. Jste jedním z těch takzvaných zarytých romantiků! Věříte, že existují lidé, kteří jsou ve všech ohledech dokonalí, kteří jsou ochotni věnovat vám pozornost a rozmazlovat vás. V důsledku toho se často zamilováváte, ale vaše vztahy bohužel nemají dlouhého trvání. Abyste mohli rozlišovat, je vhodné, abyste se naučili užívat si samoty! Když budete chvíli sami, budete moci ustoupit od toho, co ve vztahu hledáte.

Na rozdíl od dřívějška se nechte oslovit tou správnou osobou. Vždycky jste měli tendenci je všude hledat a nakonec lidé, se kterými jste měli vztah, nesplnili vaše očekávání. Nezapomeňte, že žádný člověk není ve všech ohledech dokonalý, vy sami máte své nedostatky. Pozor, to neznamená, že se musíte dát dohromady jen tak s někým! Je důležité mít očekávání, normy a pamatovat na to, že pokud osoba splňuje všechna tato kritéria, určitě bude mít nějaké nedostatky.

Pták 3

Pták 3 vám připadal jako přirozená volba? No, bylo to tak, znamená to, že máte rádi dlouhé a trvalé vztahy. Nemáte zájem o létání kolem. Protože jste velmi uzavřený člověk, je pro vás poměrně obtížné se stýkat s lidmi. Proto nepodléháte náhodným vztahům, protože si rádi dopřejete čas na poznání druhé osoby.

Do vztahu se nehrňte, dokud si nejste jisti, že to k něčemu povede, že to přispěje k vašemu blahu. Možná, že všichni kolem vás jsou ve vztahu, ale vás nikdy neděsilo být single. Rčení „je lepší být sám než bez doprovodu“ odráží způsob, jakým fungujete obecně.

Pták 4

Ti, kteří si vybrali Ptáka 4, jsou součástí lidé, kteří stále hledají štěstí s partnerem nebo bez něj. Jsou to lidé, kteří se nebojí samoty, a dokonce si ji většinou užívají. Za to, že vás naplní štěstím, není zodpovědný nikdo jiný než vy sami. Je samozřejmé, že váš partner nebo budoucí partner by k tomu měl přispívat a neměl by vás věčně rozesmutňovat.

Abychom k někomu cítili lásku, je důležité ho dobře znát, a to po všech stránkách. Chcete vědět, jak tento člověk funguje v každodenním životě, co ho baví a co nesnáší. Máte rádi stabilitu, a proto se snažíte, aby vaše vztahy, ať už milostné, nebo přátelské, trvaly co nejdéle.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.