Accueil » ZPRÁVY » Test osobnosti: tváře na obrázku představují, jak se vidíte vy sami.

Test osobnosti: tváře na obrázku představují, jak se vidíte vy sami.

Obsah

Níže najdete obrázek se čtyřmi odlišnými postavami. Představují autoportréty. Vyberte si tu, která se vám nejvíce líbí, a poté si přečtěte výklad. Cílem je zjistit co si o sobě myslíte a jak si sami sebe ceníte v různých oblastech svého života. Uvědomte si, že neexistuje žádná správná nebo špatná odpověď, cílem je pouze povzbudit vás k hluboké introspekci.

Autoportrét 1

Pokud je autoportrét 1 vaší první volbou, pak máte o sobě vysoké mínění. To se projevuje tím, že péči a lásku, kterou si navzájem věnujete. Někteří lidé mají mylnou představu o sebelásce a zaměňují ji za narcismus. Vy však nejste pupkatý člověk. Jednoduše jste se naučili stanovit si hranice ve vztahu k ostatním. Už se nerozhodujete na svůj úkor.. Vy Dávejte přednost rozhodnutím, která jsou pro vás správná, bez ohledu na to, co kdo říká.

S nadšením se dělíte s ostatními, například si vyměňujete životní lekce. Jste velmi společenští a otevření jakémukoli rozhovoru, včetně těch, které jsou považovány za neobvyklé a mohou lidem způsobit nepříjemné pocity. Nestydíte se mluvit o svých životních zkušenostech, protože ve vašich očích vás formovaly. Pomohly vám stát se takovým člověkem, jakým jste dnes: laskavým, svědomitým, s vysokým sebevědomím, který si nenechá od nikoho šlapat na paty. Ačkoli jste skutečně přátelští, netolerujete neúctu v jakékoli podobě.

Autoportrét 2

Vybrali jste si druhý autoportrét? Lze říci, že Jste velký snílek. Jste plní projektů a jste jimi už od dětství. Zdráháte se je však realizovat. Z prostého důvodu, že máte pochybnosti o svých schopnostech. Nejste si tedy jisti svými schopnostmi, máte nízké sebevědomía to se projevuje ve vaší potíže při rozhodovánívčetně těch, která jsou pro vás nejvýhodnější.

Vždy si kladete otázky typu „co když to nebude fungovat? Co když se mi to nepodaří? Tento druh otázek blokuje váš vývoj, váš úspěch v životě. Vězte, že máte vše, co potřebujete k dosažení svých snů, ale musíte si vybudovat sebevědomí. K tomu se doporučuje vytvořit si seznam věcí, které na sobě považujete za úžasné nebo krásné.. Toto cvičení vám umožní nejen ocenit sebe sama, ale také identifikovat své kvality.

Autoportrét 3

Ti, kteří se rozhodli pro třetí autoportrét, mají poměrně nízké sebevědomí. To znamená, že někdy uznáváte své schopnosti, svou jedinečnost. Ale většinou, se soustředíte hlavně na své chyby.. Vždycky si najdete něco, na co si můžete stěžovat při jakékoli činnosti, kterou vykonáváte. Být kritický není samo o sobě špatné, ale stejně tak je důležité uznat, že jste do projektu vložili určité úsilí. Výsledek může být dokonalý, ale také nemusí. V takovém případě to není konec světa!

Berte to jako příležitost ke zlepšení, k získání životních lekcí, abyste se v budoucnu mohli dále zlepšovat. Přílišný tlak na sebe vám neprospěje.Tím si můžete být jisti. Riskujete, že se předčasně vyčerpáte a budete trpět psychicky i fyzicky! Vězte, že pocit má velký vliv na fyzický. Musíte proto najít správnou rovnováhu a především ocenit vlastní úsilí. Nepřehánějte to, pečujte o své duševní i fyzické zdraví, abyste mohli i nadále podávat co nejlepší výkony.

Autoportrét 4

Byla možnost číslo 4 vaší oblíbenou? Zdá se, že jste v ve stavu neustálého vnitřního konfliktu. Neodpustili jste si mnoho věcí. a potlačuješ je. Nepostavíte se jim čelem, protože se bojíte, že při pohledu do zrcadla prasknete. Možná, že tento útěkový zvyk nějakou dobu fungoval, ale teď s ním musíte přestat.

Nebudete moci pokračovat v odchodu, zejména proto, že nemůžete „utéct“ sami před sebou.. Jste člověk, se kterým strávíte zbytek života! Proto je důležité, abyste si odpustili chyby, kterých jste se dopustili v minulosti. Odpustit druhým je někdy snazší než odpustit sobě.Přesto je to nezbytný proces. Takto získáte větší sebedůvěru a sebeúctu.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.