Accueil » ZPRÁVY » Test osobnosti: tvar, který rozeznáte, odhalí temnou stránku vaší osobnosti

Test osobnosti: tvar, který rozeznáte, odhalí temnou stránku vaší osobnosti

Obsah

Znáte temnou stránku své osobnosti? S tímto testem se před ní nemusíte skrývat. Pomůže vám vám pomůže odhalit váš nejnegativnější charakterový rysale také vám poskytne informace o vašich dalších aspektech. Princip je velmi jednoduchý: několik vteřin pozorujte obrázek níže. Jakmile budete mít rozlišit určitý tvarPokud si nejste jistí tvarem, jděte na výklad sami se sebou na osobní setkání.

Výklad obličeje ženy

Upoutala vás tvář ženy? To znamená, že vaším nejnegativnějším rysem je vaše zaujetí vzhledem a materiálním bohatstvím. Pro vás je nejdůležitější obraz, který druhá osoba odráží, nikoli její chování. Ve svém posuzování druhých jste na hranici povrchnosti. Zajímá vás spíše bohatství, měřítka krásy, a to vás často staví do konfliktních situací.

Jednou jste s někým navázali vztah, protože odpovídal společenským standardům krásy. A jakmile jste s ním byli, zjistili jste, že se k sobě nehodíte. Je čas se této vlastnosti zbavit, jinak riskujete, že budete znovu odmítnuti. Zlomené srdce nebo zrada. V přátelství jako v lásce, nestačí spoléhat se na vzhled nebo materiální statky jednotlivce.. To neznamená, že byste se měli zaplést s někým, kdo se vám nelíbí, ale vyvarujte se přílišného vzrušení.

Osoba, která má dobrý vzhled, může mít přesně opačné morální zásady než vy. Z něčí tváře nemůžete poznat, jaké jsou jeho hodnoty a přesvědčení. To vše lze vyčíst z jejich chování. Jakým způsobem komunikuje s ostatními? Líbí se vám jeho nebo její uvažování, nebo je vám naopak nepříjemný? Vězte, že z dlouhodobého hlediska bude v jakémkoli vašem vztahu záležet na tom. interakce mezi vámi a druhou osobou.. Fyzická krása může časem vyblednout, ale dobře založené pouto se nezruší.

Vaše tendence přibližovat se pouze „krásným lidem“ pochází ze snahy o přijetí. Hledáte potvrzení u lidí, které považujete za krásnější než vy, aby vaše komplexy byly méně viditelné. Máte pocit, že pokud se vám podařilo vybudovat vztah s někým krásným nebo bohatým, znamená to, že jste také cenní. Udělejte si čas a začněte skutečnou práci na sobě. Povrchnost je jen dočasná. Obklopování se fyzicky krásnými, ale špatně se chovajícími lidmi vám nepomůže cítit se lépe. Ukažte se Více naslouchejte své intuici než začnete vynášet soudy o někom jiném.

Výklad saxofonisty

Ti, kteří viděli saxofonistu, jsou pravděpodobně individualisté. Výraz „každý sám za sebe“ vám dává smysl. Je pro vás velmi obtížné spolupracovat s ostatními nebo být empatický. Tento pojem vám poněkud uniká, protože jste se často soustředíte sami na sebe. Vždy upřednostňujete své vlastní potřeby a zájmy před potřebami a zájmy ostatních. Na tom není nic špatného, ale musíte najít správnou rovnováhu. Upřednostňování sebe sama je skvělé, ale je lepší vyhnout se tomu, abyste to dělali na úkor ostatních nebo tím, že budete malicherní.

Můžete manipulovat s ostatními, abyste dosáhli svých cílů. Takové chování z vás neudělá lepšího člověka, pokud jím chcete být. Sebeúcta je velmi chvályhodná vlastnost, ale musí být mírná. Snažte se rozvíjet více empatie a ohleduplnosti ke svým blízkým. Někteří lidé se mohou cítit vaším chováním dotčeni. Zkuste se k nim přiblížit a promluvit si s nimi. Najděte rovnováhu, zejména pokud se jedná o lidi, na kterých vám záleží. Určitě se najde alespoň jedna osoba, na které vám opravdu záleží a kterou chcete ve svém životě upřednostnit.

Také vás považujeme za docela sobecký a egocentrický. Uvědomte si, že tento povahový rys není nezvratný. Vyžaduje však dlouhou a hlubokou introspekci, abychom poznali, co to vlastně je. To vám také pomůže rozvíjet vaše sociální interakce. Cílem není zapomenout na sebe nebo zanedbávat své potřeby, ale posoudit, zda tyto potřeby nepřinášejí více škody než užitku lidem kolem vás.

Pokud musíte, neváhejte se obrátit na odborníka a vysvětlit svůj případ. Bude vás moci lépe podpořit a sledovat vývoj vaší empatie. Pokud vás zajímá, co to pro vás udělá, měli byste vědět, že cílem je mimo jiné lepší vztah s vašimi blízkými.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.