Accueil » ZPRÁVY » Test osobnosti: Ovládáte své emoce? Zjistěte to výběrem mezi lískovým oříškem a veverkou.

Test osobnosti: Ovládáte své emoce? Zjistěte to výběrem mezi lískovým oříškem a veverkou.

Obsah

Přemýšleli jste někdy o tom, zda máte kontrolu nad svými emocemi? Možná jste dosud neměli na tuto otázku jasnou odpověď. Tento test osobnosti je tu proto, aby to změnil. Jako každý vizuální test je založen na velmi jednoduchém principu: stačí určit konkrétní tvar pohledem na obrázek, než se pustíte do výkladů níže. Co jste tedy viděli?

Lískový oříšek

Byla vaše pozornost upřena na lískový oříšek? Vypovídá to o vás, že jste pečlivý člověk. Jste tak pečliví, že nesnesete, aby vás někdo naštval. Když situace neprobíhá podle vašich plánů do posledního detailu, rozčilujete se. A když se naštvete, tak se z toho vymaníte! Říkáte slova, která nutně nemyslíte vážně. To dokazuje, že často žijete emocionální nerovnováhu. Jsou to vaše emoce, které vás přemáhají, ne naopak. Na tomto povahovém rysu stojí za to pracovat. Cílem zde není potlačovat všechny své pocity, protože dříve nebo později, skončíte s výbuchem..

Cílem dnešního článku je poskytnout vám několik tipů, jak se s tím vypořádat. Musíte se naučit dávat věci do perspektivy, a to prostřednictvím svého dýchání. Jak jste jistě pochopili, jakmile mluvíme o relaxaci, hraje velkou roli dýchání. Když máte pocit, že vás emoce přemáhají, zkuste najít klidné místo, kde můžete být sami. Jakmile se tam ocitnete, zhluboka se nadechněte a vydechněte. Takto začnete své pocity zvnějšňovat. Vraťte se tam, kde jste byli, až když se budete cítit lehčí, uvolněnější.

Lépe zvládat své emoce také znamená naučit se přijmout, že nemáme kontrolu nad vším.. To je samotný princip relativizace: nechat věci přicházet a přijmout je, i když nejsou dokonalé. Jednoho rána se neprobudíte s tím, že jste se stali pánem svých emocí. Chce to čas, trpělivost, ale především laskavost vůči sobě samému.

Veverka

Byla to veverka na obrázku, která vás zaujala dlouho před ostatními? Ukazuje, že máte dobrou emocionální rovnováhu. Své emoce prožíváte v okamžiku, kdy je cítíte, ale nikdy na ně nereagujete nepřiměřeně. Neurčují stav vaší mysli ani vaše chování.

Pokud se cítíte šťastní, je to dobře, ale nikdy nedáte najevo přílišnou radost. A když se z nějakého důvodu cítíte smutní, nedovolíte, aby tento smutek ovlivnil vaši produktivitu. Tato vlastnost ukazuje, že vaše vytrvalost a duševní síluNikdy nezaváháte pod tlakem. Nikdy nezaváháte pod tlakem, a to z toho prostého důvodu, že si ho nikdy nevezmete k srdci. Pokud se k vám někdo chová nepřátelsky, protože je pod tlakem, neberete to vážně. Cítíte, že stres je velká ztráta času.

Navzdory této stabilní emocionální rovnováze, vám záleží na ostatních. Existuje několik lidí, kteří se stali důležitými ve vašem životě. Právě jim projevujete pozornost a náklonnost. Díky své schopnosti ovládat vlastní pocity jim také dobře radíte. Máte také velmi pragmatickou mysl, díky níž jsou vaše doporučení ta nejlepší.

Někdy však můžete cítit se na světě sám. Je to, jako by existovalo jen pár lidí, kteří vás skutečně znají. Protože nikdy nevidí vaše emoce, je pro vaše blízké těžké pochopit, odkud se tento pocit osamělosti bere. Uvědomte si, že nikdy nebudou schopni odhadnout, co se vám honí hlavou, pokud jim to neřeknete. Zkuste jim říct, jak se cítíte. Možná nesnášíte, když jste sami, a chcete s tím něco udělat?

S cílem zaplnit tuto mezeru, doporučujeme, abyste si dále otevřeli obzory.. Najděte si nová místa, kde se můžete setkat s lidmi. Také se doporučuje, abyste si i nadále udržovali tuto schopnost ovládat své pocity. Ne každý může postupovat v citové oblasti tak jako vy. Tuto vlastnost můžete vyzdvihnout jak v profesní, tak v osobní rovině.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.