Accueil » ZPRÁVY » Test osobnosti: kočka nebo kniha? Podle toho, co uvidíte jako první, poznáte, jak jste společenští.

Test osobnosti: kočka nebo kniha? Podle toho, co uvidíte jako první, poznáte, jak jste společenští.

Obsah

Na níže uvedeném testu osobnosti je obrázek složený ze dvou různých tvarů. Představují kočku a knihu. První tvar, který vás zaujme, vám prozradí, zda jste člověk, který má rád lidi, nebo ne. Co tedy instinktivně vidíte jako první? Přejděte k výkladům a proveďte hlubokou introspekci.

Kniha

Pokud vás jako první zaujme kniha, vynikáte svou zdvořilostí. Jste skutečně člověk s velmi dobrými způsoby. Jste zdvořilí za všech okolností a před každým. Své chování nezakládáte na společenském postavení člověka. K lidem se chováte se stejnou úctou a přátelsky.

Jste známí jako velkorysí lidé, kteří se starají o blaho svého okolí. Dbáte na to, aby se lidé kolem vás cítili ve vaší přítomnosti dobře. Jste známí jako velmi laskavý člověk. To je pochopitelné vzhledem k vaší oddanosti druhým. Věnujete čas tomu, co máte rádi, pozornost, a pokud je to nutné, i peníze. Nikdy neváháte podat pomocnou ruku těm, kteří to velmi potřebují. Jste zkrátka velmi přátelský člověk.

Přesto vám doporučujeme, abyste se naučili soustředit na vlastní blaho. Na tom, že jste altruistický, štědrý a starostlivý člověk, není nic špatného. Musíte si však také udělat čas na to, abyste naslouchali sami sobě a pochopili, co chcete. Nejste povinni dělat radost druhým, zejména pokud je to na váš úkor. Věnujte se činnostem, díky nimž se budete cítit dobře. Jste milovníkem filmů? Proč si do něj nezajít sami, na chvíli sami se sebou?

Dělejte něco, co vám dělá dobře a smiřuje vás to se sebou samým. Tuto energii, kterou neváháte věnovat druhým, investujte do sebe. Zasloužíte si ji stejně jako oni! Nyní je čas, abyste se stali svou prioritou, abyste řekli ne, když se vám nelíbí chování druhých. Vězte, že to, že něco odmítnete, z vás nedělá špatného člověka. Je to vaše absolutní právo.

Kočka

Ti z vás, kteří na obrázku viděli kočku, zřejmě nesnášejí konflikty. Jakmile se situace stane bouřlivou, raději velkým krokem utečete. V práci i doma se jakémukoli problému vyhýbáte, jak jen to jde. A pokud se nějaký vyskytne, jste typ, který se rychle podvolí. Paradoxně je s vámi poměrně obtížné mluvit. Není snadné identifikovat vaši osobnost.

Nejste povýšený člověk, ale navazování vztahů s ostatními pro vás může být komplikované. Patříte k lidem, kteří dávají přednost samotě před přílišnou společností. Jednou z vašich hlavních vlastností je, že nejste člověk, který by choval zášť. Pokud vám někdo ublíží, jdete si svou cestou. Pro vás je zášť ztrátou času. Raději se držíte dál od všech, kteří by mohli být toxičtí.

Vaši blízcí jsou jediní lidé, kterým plně důvěřujete. Dosud vás nikdy nezklamali a byli vám věrní za všech okolností. Dobře si uvědomujete, že zdaleka nejsou dokonalí, že dělají chyby, ale přijímáte je takové, jací jsou. V minulosti jste byli zrazeni, což mohlo ovlivnit váš vztah k lidem. Proto jste většinou nepřístupní, dokud se s druhými neseznámíte.

Snažíte se zjistit skutečné úmysly cizích lidí vůči vám, abyste se znovu nedostali do stejných pastí. Nemáte rádi pokrytectví a dáváte přednost těm, kteří jsou od začátku upřímní a průhlední. Lépe vycházíte s lidmi, kterým nevadí otevřeně říci, co si o vás myslí. S nimi alespoň víte, co můžete očekávat, a právě to vám dává pocit bezpečí. Je třeba dodat, že máte velmi dobrou intuici ohledně přetvářky. „Falešné“ lidi vidíte na míle daleko a držíte se od nich dál.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.