Accueil » ZPRÁVY » Test osobnosti: Jste hrdý člověk? Vyberte si dveře a zjistěte odpověď

Test osobnosti: Jste hrdý člověk? Vyberte si dveře a zjistěte odpověď

Mezi mnoha osobnostními testy dostupnými na internetu je tento jeden z nejoblíbenějších. Umožní vám zjistit, zda jste hrdý člověk, nebo ne. To znamená, jestli jste schopni předat houbu nebo projevit pokoru a uznat své chyby, nebo naopak. Je to velmi snadné, protože si stačí vybrat jedny z dveří zobrazených na obrázku a přečíst si související výklad.

Výklad: Dveře 1

Pro všechny lidi, kteří si vybrali dveře číslo 1, nejste vůbec hrdí lidé. Bez ohledu na to, kolik úspěchů máte na svém kontě, nikdy se jimi nechlubte, protože nic nepovažujete za samozřejmost. Jste vděční za všechno, co v životě máte, protože si uvědomujete, že vše může v krátké době skončit. Při plnění úkolů jste pečlivý člověk a snažíte se, aby vše bylo dokonalé, aniž byste si přivlastňovali všechny zásluhy.

Jste dobrým týmovým hráčem a vaši kolegové s vámi pracují obzvlášť rádi. Dokonce se zdá, že jste dobrý vůdce, který si nemyslí, že je nadřazen ostatním, ale je si plně vědom své vlastní hodnoty a schopností. Proto se necítíte ohroženi přítomností kolegy nebo kohokoli jiného.

Výklad: Brána 2

Pokud jste zvolili druhé dveře, znamená to, že jste. poněkud hranatý člověk. To znamená, že pokud vás někdo z nějakého důvodu zklame, přestanete mu důvěřovat. Totéž platí, pokud vám někdo ublížil, i když nepřímo. V žádném případě nepatříte k těm, kteří dávají druhou šanci. neděláte to snadno. Pokud někdo zradí vaši důvěru, navždy ho vyškrtnete ze svého života. Věrnost je pro vás posvátná, protože jste věrní svým nejbližším: přátelům a rodině.

Proto se při sebemenším náznaku neloajality přesunete jinam a nikdy se na dotyčného neohlédnete. Řídíte se příslovím, že je lepší být sám než být špatně doprovázen. Pokud má někdo z vašich blízkých tu drzost vás zradit, nezaslouží si sdílet váš život ani v něm být. Co nenávidíte, jsou lidé, kteří také hledají aby vás využili. Můžete být dokonale laskaví, ale pokud chtějí vaši laskavost zneužít, projevíte hrdost a nepřikládáte těmto lidem žádnou důležitost.

Výklad: Brána 3

Volba brány 3 naznačuje, že občas dokážete být velmi pyšní. To znamená, že v hněvu můžete dělat přehnaná rozhodnutí, jako je například zablokování někoho na sociálních sítích. Jakmile však hněv opadne, můžete se rozhodnout. ustoupit od situace. Musíte zkrátka zklidnit své emoce, abyste se mohli rozhodovat racionálněji.

Vaši blízcí vědí, jak pracujete, a tak si zvykli, že někdy vaše reakce jsou přehnané. Ale pro lidi, kteří právě vstoupili do vašeho života z toho či onoho důvodu, to může být docela matoucí. Prožívání emocí je velmi důležité, ale je lepší naučit se ustoupit, než dojde ke škodám. Zjistíte, že vám to pomůže vyhnout se některým obzvláště nepříjemným situacím.

Výklad: Brána 4

Pokud vaši pozornost upoutala brána 4, znamená to, že kromě toho, že jste hrdý člověk, jste také uražený. Vadí vám, když se někdo snaží být nadřazený nebo lepší než vy v jakékoli oblasti. Někdy zaujmete postoj „nejsem si jistý“, když… chování někoho vám leze na nervy. Jste typ člověka, který umí lidi usadit, když vám jejich způsob života nevyhovuje. Vaši blízcí vědí, že v nepříjemných situacích dokážete být skutečnou časovanou bombou.

Ale pokud jde o ostatní, většina lidí neví, jak si vaše chování vyložit. V minulosti vám někdo ublížil a vy se chcete vyhnout tomu, aby se to opakovalo, a proto odmítáte každého, kdo se k vám snaží dostat příliš blízko. Nosíš nedůvěru jako štít proti všem a to To může být z dlouhodobého hlediska přítěží.. Pomalu, ale jistě se naučte zbavit se této zátěže, abyste mohli lépe souznít s okolím a vyhnout se konfliktům.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.