Accueil » ZPRÁVY » Test osobnosti: chybí vám sebevědomí? Následující test vám může napovědět.

Test osobnosti: chybí vám sebevědomí? Následující test vám může napovědět.

O testech osobnosti jste již pravděpodobně slyšeli. Jejich cílem je pomoci vám lépe poznat sebe sama uvnitř. Ten níže uvedený patří do kategorie vizuálních testů. Pokud se podíváte na obrázek, vynikne zřetelný tvar. Měli byste vědět, že První věc, kterou uvidíte, o vás hodně napoví.. Je tedy nejvyšší čas pustit se do řízené introspekce.

Pes

Ti, kteří psa viděli jako první, jsou pravděpodobně zodpovědní. Když dostanete úkol, určitě uspějete! Vždy se snažíte ze sebe vydat to nejlepší a nevzdáváte se, i když je úkol obtížnější, než jste očekávali. Projevujete se jako tvrdohlavý a neústupnýJste tak vytrvalí, že projekty, do kterých se pustíte, často končí úspěchem. Jste člověk obzvláště inteligentní. Rádi se vzděláváte v různých oborech, včetně těch, které neovládáte. Nikdy se nespokojíte s odpovědí „nevím“, ale začnete pátrat, abyste získali ověřitelnou odpověď.

Vaše touha po vědomostech vedla k rozvoji vaše dobrodružná stránka. Rádi se vydáváte za novými zážitky, abyste se intelektuálně obohatili. Vaše vytrvalost vám umožňuje nikdy nepodlehnout překážkám. Někdy se ovšem necháte odradit. Rychle se však vrátíte do sedla, protože představa, že zůstanete na zemi, vás neláká. Věříte, že dokud existuje život, existuje naděje. Takže dokud jste schopni něco udělat, uděláte to.

Mnozí tuto vlastnost obdivují. Někteří vědí, že jste skutečným bojovníkem v každodenním životě. Ve svém okolí vzbuzujete respekt. Jdeš příkladem tím, že se do ničeho nehrneš. Vaší životní mantrou je „pomalu, ale jistě“. To vám umožňuje vydržet v těžkých chvílích.

Žena

Je to žena, která vás na tomto snímku zaujala? Zdá se, že jste velmi nejistý. Cítíte se velké potíže s prosazením se. Když musíte mluvit na veřejnosti, máte tendenci koktat. Kvůli stresu máte potíže s hledáním slov. Můžete dokonce trpětsociální úzkostí. Pro nápravu je vhodné obrátit se na odborníka, který vám bude schopen poradit. Tento povahový rys vás již mnohokrát handicapoval, a proto je na čase věci změnit. Můžete se cvičit v tom, jak postupně čelit svému strachu.

Dalším rysem, který vás definuje, je, žejste někdy žárliví. Závidíte ostatním to, co mají. Ve vztahu k partnerovi, pokud jste ve vztahu, máte tendenci vymýšlet si v hlavě příběh a pak si ho vybíjet na partnerovi. To znamená, že si v hlavě vytvoříte celý příběh a pak si ho vybijete na partnerovi. To je právě projevem vaší nedostatečné sebedůvěry. Naučte se uvolnit!

Tento sklon k podezřívavosti může být způsoben tím. špatné zkušenosti z minulosti. Je důležité dát věci do perspektivy a uvědomit si, že ne každý je jako toxická osoba, která vám ublížila. Je vhodné udělat krok zpět a analyzovat různé situace jako celek, než začnete dělat ukvapené závěry. Ujasněme si, že vztahům, do kterých vstupujete, jste oddáni. Vaši přátelé vás popisují jako loajální. I když máte tendenci se na společenských akcích držet při zemi, lidé vždy vědí, že je na vás spolehnutí.

Jakmile pochopíte, že jste stejně výjimečný člověk jako vaši blízcí.Ve svém životě se posunete kupředu lépe. Doporučuje senaučit se přijímat komplimenty a hezké věci, které o vás lidé říkají. Postupně se budete moci přestat znehodnocovat a znovu získat určité sebevědomí. K tomu však budete muset nahlédnout hlouběji do svého nitra. To vám pomůže přesně poznat, co vás vedlo k tomu, že jste se chovali tak či onak. Máte vše, co potřebujete k tomu, abyste se zlepšili a stali se asertivnějšími.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.