Accueil » Zvířata » Tento zraněný pes jde sám k veterináři a podává packu, aby požádal o pomoc.

Tento zraněný pes jde sám k veterináři a podává packu, aby požádal o pomoc.

Tento trpící pes jde sám k veterináři a podává tlapku, aby požádal o pomoc

Akce se konala ve městě Juazeiro do Norte, obec ve státě Ceará v Brazílii. Díky sociálním sítím však srdcervoucí příběh tohoto psa obletěl během několika hodin celý svět. Díky tomu se zvíře stalo známým v mnoha městech po celém světě.

K veterinární ordinaci se sám přiblížil těžce zraněný toulavý pes.

Zatímco žena čekala s svého domácího mazlíčka na veterinární kliniceZaměstnanci se věnovali svým každodenním úkolům a přitom si povídali u pultu. klinika. Nicméně kamery natočil nevídanou událost: pes se vydal vlastní silou na léčení.

Pejsek s těžce zraněnou nohou se doplazil, jak nejlépe uměl, ke dveřím kliniky, aby vyhledal pomoc. Podle videoZdá se, že zvíře pohybem tlapky žádá o pomoc, a veterinář mu přispěchá na pomoc.

Přišel a ukázal tlapku, dojemný příběh psa, který šel k veterináři na prohlídku.Zdroj: Capture Instagram

„Je z ulice, nemá majitele, přišel sem sám. Podíval jsem se na záznam z venkovní kamery a viděl jsem ho ležet pod stromem těsně předtím, než vešel do domu. veterinární lékař „, řekl Dayse, lékař, který ho ošetřoval. Přišel a ukázal tlapku, šel jsem se podívat, co se děje, a zjistil jsem, že má krvácení na hrudi a ránu po nehtu.

NicméněPoté, co mu ošetřili povrchová zranění, se místní veterináři rozhodli provést několik testů, aby zjistili jeho zdravotní stav. Bohuželzjistili, že pes má přenosný pohlavní nádor. Dayse tedy potvrdila, že se o zvíře postará.

„Bude hospitalizován po dobu 30 dnů kvůli rakovinnému nádoruobdrží léčba chemoterapiía poté bude k dispozici k adopci. Velmi rád vám pomohuDoufám, že najde dobrý domov,“ dodal veterinář.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.