Accueil » Zvířata » Tento působivý vlčák musel být utracen, útulek mu zachránil život

Tento působivý vlčák musel být utracen, útulek mu zachránil život

Tento impozantní vlčák musel být utracen, útulek mu zachránil život

Dojemný příběh Yukiho se před časem odehrál ve Spojených státech. Bývalí majitelé tohoto impozantně velkého psa zvažovali ukončení jeho života z překvapivého důvodu. Specializovaný útulek přijel v pravou chvíli, aby zasáhl a zvíře zachránil.

Pes: Yukiho minulost

Vlkodav je jedním z nejzajímavějších psích kříženců. Jak už název plemene napovídá, jedná se o tzv. spojení psa a vlka. Výsledek této směsi je velmi zajímavý, protože je to jednak učenlivé zvíře, jednak má impozantní vzhled.

Předchozí majitelé tohoto psa ho koupili, když byl ještě malý. Yukiho adopce však trvala dlouho. nečekaný zvrat událostí. Vlčák rodinu skutečně překvapil!

Přečtěte si více
Štěká váš pes na některé lidi a na jiné ne? Zde je odpověď od odborníků

V pouhých 8 měsících vyrostlo zvíře do zcela neuvěřitelné velikosti. To bylo pravděpodobně způsobeno vlčí DNA přítomnou v těle zvířete. Tváří v tvář tomuto ohromující růst Yuki, začal se ptát sám sebe.

Došli k závěru, že se o Yukiho kvůli jeho velikosti nedokážou postarat. Napadla je tedy myšlenka ukončit psí život. Rodina se rozhodla zvíře opustit čeká na svůj konec.

Útulek pro plaché vlky“ má za sebou historii záchrany vlků

Útulek pro plaché vlky se nachází ve státě Florida v USA a založila ho Nancy Smithová. Jedná se o místo, které se specializuje na péči o ochočené vlky, s nimiž je špatně zacházeno. Pes jako Yuki je pak vítán v jejich domově.

Majitelé se z různých důvodů odklánějí od vlčáků. Na začátku jsou to zvířata, která zajímají velké množství lidí. Když však vyrostou, jejich hybridní vlastnosti díky nimž se liší od normálních psů stále viditelnější.

Přečtěte si více
Muž zastřelil 2 kočky, protože ho nenechaly spát

Tyto hybridní charakteristiky se týkají především velikosti a chování zvířete. Na rozdíl od normálního psa má vlčák rychlost růstu rychlý a může dosáhnout impozantních rozměrů. Kromě toho mohou mít poměrně nebezpečné momenty agrese.

Yuki přišla do útulku pro plaché vlky v roce 2008. Je třeba poznamenat, že útulek nenašel psa ve správný čas, takže zvíře by již u nás nebylo. Naštěstí jsou na tento druh péče zvyklí. Vlčáci jsou totiž často opuštěné.

Výjimečný pes, který vyvolal rozruch na internetu

Před několika lety se Yuki začal na internetu proslavovat. Skutečně si získal popularitu. Prozrazují to fotografie a videa vedle Brittany Allen. Velikost zvířete vedle Brittany Allen z něj okamžitě udělala jméno. Velikost zvířete vedle mladé ženy okamžitě upoutala pozornost uživatelů internetu..

Po tomto nárůstu popularity se lidé začali zabývat minulostí tohoto zvířete. Před nedávnem byl odhalen neuvěřitelný příběh Yuki. Každopádně tento pes s s těžkou minulostí našla ideální místo, kde může být šťastná.

Přečtěte si více
Toto kotě nalezené na ulici s vážným zraněním tlapky bojuje o život

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.