Accueil » Zvířata » Tento pes zachrání mladou dívku, která měla být unesena, skutečný hrdina!

Tento pes zachrání mladou dívku, která měla být unesena, skutečný hrdina!

Tento pes zachrání mladou dívku, která měla být unesena, skutečný hrdina!

Toulavý pes v Chile se stal hrdinou poté, co ochránil mladou dívku před únosem za bílého dne. Bezpečnostní kamery zachytily okamžik, kdy se muž v autě pokusil dívku unést. Dívka šla sama po ulici. Když však muž otevřel dveře spolujezdce. aby s ní promluvil, dívka začala ustrašeně couvat. Když se k ní pak muž přiblížil, zaštěkal pes a vyděsil ho natolik, že utekl.

Video bylo sdíleno na účtu na Facebooku a bylo zobrazeno více než 31 000krát, což vyvolalo mnoho komentářů a reakcí. Skutečně, tento toulavý pes má rozhodl jednat beze strachu a že jeho hrdinství dokazuje, že psi jsou inteligentní a mohou být skutečnými hrdiny.

Tento pes zachrání mladou dívku, která měla být unesena, skutečný hrdina!Zdroj: Capture Instagram

Statečnost psa ocenili mnozí. Psi mohou být skutečně více než jen domácími mazlíčky. Kromě toho nám tato událost připomněla, že bychom měli dbát na svou osobní bezpečnost a vážit si a respektovat svá zvířata, která jsou tu vždy proto, aby nás chránila.

Přečtěte si více
Proč se můj pes hrabe v odpadcích? Tipy, jak tomu zabránit

Hrdinský pes

Toto video ukazuje, jak je důležité být uvědomit si nebezpečí a hodnotu toho, že máme v životě společnost. I kdyby takovou společnost tvořil toulavý pes. Tento psí hrdina nám připomíná, že nejsme sami a že vždy existuje někdo, kdo nás ochrání, když to nejvíce potřebujeme.

Perro salva a niña de ser secuestradahttps://t.co/rFtZoyih07 pic.twitter.com/85lS6blh9f

– Publimetro México 🌐 📰🏟️🔭🧪🎨💸 (@PublimetroMX) 21. dubna 2023

Čtěte dále
Poté, co zachránil život své majitelky, ji věrný pes odmítá opustit v nemocnici!

Když se řidič snažil vystoupit, pes se postavil před dveře spolujezdce s úmyslem zaútočit. Tato reakce umožnila dívce dostat se do bezpečí. Skutečný hrdinský čin pro mnoho uživatelů internetu. Mnozí také trvají na tom, že tato zvířata jsou nejlepšími přáteli člověka.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.