Accueil » Zvířata » Tento pes strávil 6 let za mřížemi, protože byl příliš ošklivý, šokující příběh

Tento pes strávil 6 let za mřížemi, protože byl příliš ošklivý, šokující příběh

Tento pes stráví 6 let za mřížemi, protože je příliš ošklivý, šokující příběh

Téměř každé dítě sní o tom, že dostane psa jako dárek k narozeninám! Není žádným tajemstvím, že každý rodič slyšel tuto žádost od svých batolat. Ale situace byla trochu obtížnější pro tohoto psa, který není příliš oblíbený u majitelů. Existuje však naděje!

Tento pes jen o vlásek unikl smrti!

Když se záchranáři postarali o tohoto psa, pojmenovali ho Elias. Jeho příběh je docela zvláštní, protože jeho domovem se stal ochrana zvířat. Lidé, kteří měli tuto instituci na starosti, se ho ujali ve velmi mladém věku.

Podle získaných informací neměl tento pes kam jít. Navíc bylo zřejmé, že měl potřebu jíst aby získal zpět svou sílu. Lze si jen představit to nejhorší, kdyby nebyl rychle zachráněn! Naštěstí příběh dopadl jinak.

Chcete-li si přečíst
Toto je velmi temná stránka toho, že jste veterinářem

Tento pes stráví 6 let za mřížemi, protože je příliš ošklivý, srdcervoucí příběhZdroj: Capture Instagram

Psí útulek nemusí být ideálním místem, kde se daří. Ale tento psík dokázal opak, když tam zůstal více než rok. celých 7 let ! Tím spíše, že mezi bojovníky centra našel pohodlí a zdravý životní styl.

Tento pejsek tam však nebyl nucen zůstat. Naopak, jeho páníčci se ho snažili ze všech sil najít. jiný domov. Tam mohl podstoupit zcela novou léčbu. Skutečnost se však ukázala být jiná.

Většina majitelů je velmi náročná!

Podle názoru téměř všech se pobyt v útulku déle než 7 let příliš nedoporučuje. Nic se nevyrovná náklonnosti, kterou poskytuje adoptivní rodina. Tento pes však neměl takové štěstí jako ostatní.

Ti, kteří usilují o adopci psa, tak jistě učiní velmi vybíravým způsobem. Pes musí být vhodný a dobře vychovaný. Ale jeho plemeno a jeho vzhled také hrají významnou roli při získávání majitelů.

Přečtěte si více
Co dělat s tělem vaší kočky po její smrti: 3 řešení

A tento pes nedokázal svést kupce, protože jeho tvář je trochu odlišná od ostatních. Podle odpovědných lidí v útulku však zdaleka není ošklivý! Ale jeho obličejové rysy jsou poměrně specifické, což ztěžuje jeho zařazení do útulku. vkusu majitelů potenciál.

Tento pes stráví 6 let za mřížemi, protože je příliš ošklivý, srdcervoucí příběhZdroj: Capture Instagram

S postupujícím časem působí proti němu i věk psa. Lidé si raději berou štěňata než dospělé psy. Jeho šance najít tu správnou rodinu se snižují a tak jsou den ode dne slabší.

Pes se chová úplně jinak!

Aby sdružení našlo vážného kupce, rozhodlo se zveřejnit obrázek psa na internetu. Ale spíše špatné překvapení je čeká, až to udělají! Místo toho, aby se našel majitel, zaplavily web negativní komentáře o vzhledu pejska.

Tváří v tvář tomu, co se mu děje, dotyčný pes neztrácí srdce. Kdykoli ho někdo navštíví, vždy se snaží.být milý k těm, se kterými mluví. Pracovníci útulku také říkají, že velmi zřídka štěká a často pomáhá ostatním.

Přečtěte si více
Tato kočka adoptovaná z útulku je po týdnu přivedena zpět, důvod je úžasný!

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.