Accueil » Zvířata » Tento pes rozumí znakové řeči – neuvěřitelné!

Tento pes rozumí znakové řeči – neuvěřitelné!

Psi většinou dokážou svým pánům předávat zprávy pomocí svého chování. Někdy však potřebují také trochu pomoci, například při výcviku! Nikoho však nikdy nenapadlo, že by mohli komunikovat pomocí znakové řeči. A přesto se to tomuto německému ovčákovi díky pomoci jeho majitele podařilo. Pes s ním dokáže dokonale komunikovat pomocí gest!

Tento pes je velmi inteligentní!

Psovité šelmy jsou živé bytosti, které jsou zároveň inteligentní a věrné svým majitelům! Ve skutečnosti nás nikdy nepřestanou překvapovat v každém ohledu a za každých okolností. Tato chlupatá zvířata mají údajně zvláštní schopnost komunikovat s lidmi.

Tyto chlupaté koule mohou s lidmi komunikovat několika způsoby. Dělají to pomocí svých akce. Může se jim to však podařit i po několika trénincích.

Chcete-li si přečíst
Tato kočka je skutečná zrůda, její majitel prochází peklem

To je případ Shinooka, šestiletého německého ovčáka, který byl zaveden do praxe, která je docela neobvyklý. Psi jsou obvykle vycvičeni tak, aby plnili povely svých majitelů. To však není jediná alternativa!

Shinook je pes, který měl to štěstí, že měl intelektuální schopnosti vymykající se běžným zvyklostem. Fred, jeho majitel, si této překvapivé schopnosti učit se všiml. A tak neváhal a využil ji naplno!

Pes rozumí znakové řeči!

Fred se nikdy nestyděl představit svého psa jako svého nejlepšího přítele. Když si všiml, že Shinook je schopen se snadno učit, jeho pán ho bez prodlení zasvětil do poměrně zvláštní praxe. Ve skutečnosti se rozhodl, že zvíře seznámí se znakovou řečí.

Fred učil svého psa množství gest aby s ním mohl komunikovat. A nebylo to těžké, protože zvíře bylo dobrým žákem. Výcviková lekce zabrala jeho majiteli velmi málo času.

Přečtěte si více
Týraný pes chce v klidu zemřít, tento muž mu převrátí život naruby, neuvěřitelné!

Zvíře rychle prokázalo, že má skutečnou lehkost a skutečnou spontánnost z hlediska provedení. Dnes psi velmi dobře rozumí svému pánovi pomocí gesta rukou. Poté už neváhá udělat, co mu řekne.

Dnes pes přináší Fredovi konkrétní předměty. Ale Shinook neváhá sednout si, když mu to Fred řekne. rozkazy aby tak učinily. Tak je tomu i v případě, kdy ho jeho pán požádá, aby v určitou dobu zůstal v klidu.

Tento pes hraje důležitou roli pro postižené lidi!

Fred nikdy nebyl pyšnější na to, že má psa, jako je Shinook. Vždy se těší na procházky s německým ovčákem, jen aby lidem ukázal své nadání. Majitel dokonce plánuje propagovat svého mazlíčka světu.

Pro někoho to může být zbytečné, ale pro jiné se to ukazuje jako nesmírně důležité. Psi s takovou dovedností mohou mít velkou hodnotu.velká pomoc hluchoněmým lidem. Budou mít možnost komunikovat se zvířetem a zjistit, co to znamená mít psa.

pic.twitter.com/cwnWYMwNxs

Přečtěte si více
Neuvěřitelný důvod, proč se pes kouše do špičky ocasu!

– nelimar (@nelimar165) 5. června 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.