Accueil » Zvířata » Tento pes odmítá opustit hrob, policie ho otevře a zůstane beze slova!

Tento pes odmítá opustit hrob, policie ho otevře a zůstane beze slova!

Tento pes leží na něčím hrobě a nikdo neví proč. Pes byl položen vedle hrobu příbuzné mladé ženy. Ten byl dalek toho, aby si představil, že to má důležitý důvod. Celý příběh si přečtěte v tomto článku!

Setkání Gabby s tímto psem bylo úžasné!

Nedávno žena jménem Gabby ztratila svou babičku. Tato ztráta pro ni byla velmi bolestná a obrátila její život vzhůru nohama. Uprostřed svého zármutku se ujala. zvyk navštěvovat babiččin hrob. několikrát týdně.

Její návštěva probíhala jako obvykle až do jednoho konkrétního dne! Gabby si všimla psa, který ležel vedle hrobu její babičky.. Rozhodla se však, že si toho nebude všímat a bude dělat to, kvůli čemu přišla.

Přečtěte si více
Přítomnost psa podle studie zmírňuje bolest nemocných

Teprve když vstávala u hrobu, začal se pes chovat podivně. Zvíře začalo být docela hrozivé a ukázalo zuby, když se chystala odejít. Gabby se bála změna náhlá změna chování psa.

Tento pes odmítá opustit hrob, policie ho otevře a zůstane beze slov!Zdroj: Capture Instagram

Jediná schůdná možnost pro Gabby byla. utéct protože si na návštěvy nikdy nebere telefon. Když nastal čas, utíkala ze všech sil, aby se dostala pryč od psa. Pes se ani nepohnul a jen sledoval, jak mladá žena odchází.

Překvapivý objev policie!

Při další návštěvě se Gabby rozhodla, že si s sebou pro jistotu vezme telefon. Znovu spatřila psa na stejném místě, kde ho viděla poprvé. Ze zvědavosti začala přiblížila se k němu. ke zvířeti tím, že mu nabídnete pamlsky.

Pes je samozřejmě přijal a postupně začal Gabbymu důvěřovat. Tehdy se mladá žena slyšela podivné zvuky vycházející z hrobu, kde zvíře leželo. V panice okamžitě zavolala policii, aby jí pomohla.

Přečtěte si více
Zachrání staršího psa a později objeví něco neuvěřitelného

Jakmile na místo dorazila policie, Gabby jí vysvětlila celý příběh. Dva policisté si mysleli, že její příběh je bizarní, ale změnili názor, když slyšeli podivné zvuky. Oba muži se okamžitě rozhodli. otevřít hrob a najít odpovědi..

Tento pes odmítá opustit hrob, policie ho otevře a zůstane beze slov!Zdroj: Capture Instagram

Deštivé počasí a slunce, které se chystalo zapadnout, jim to ztěžovalo. Jejich úsilí se však vyplatilo, protože nakonec objevili štěňata uvízl v hrobě. To je důvod, proč pes odmítl místo opustit.

Pes: Fascinující příběh!

Gabby se rozhodla vzít štěňata a psa s sebou domů poté, co záchranná akce skončila. Poté přemýšlela o tom, že najde majitele psa. A naštěstí! Zvíře bylo očipované, což jí usnadnilo hledání. Nová smečka je nyní vrátil svému majiteli.

Ve skutečnosti to nebyl pes, ale fena. Ta utekla z domova, aby porodila. Gabby byla pro majitele skutečnou pomocí. Ti mají nabídli Mladá žena dostala na důkaz vděčnosti štěně. Dar přijala bez váhání.

Ke čtení
Odpoutají psa na řetězu, ale ten se odmítá pohnout, když zjistí proč, jsou ohromeni

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naše Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.