Accueil » Zvířata » Tento pes odmítá nechat kočku na pokoji, když se jejich pán dozví proč, nemá slov.

Tento pes odmítá nechat kočku na pokoji, když se jejich pán dozví proč, nemá slov.

Tento pes odmítá nechat kočku na pokoji, když se jejich pán dozví proč, je beze slov

Peter je hrdým majitelem psa jménem Max a kočky jménem Sam. Jednoho dne se jako obvykle vrátí domů po náročném dni. A to, co uviděl, ho překvapilo. Muž uviděl svá dvě milá zvířata v podivné poloze. Nejprve si myslel, že si obě chlupaté koule jen hrají. Začal však panikařit, když se Max nechtěl pustit Sama. A u veterináře brzy zjistí proč!

Kočka musí být vyšetřena veterinářem!

Veterinář upozornil Petra, že se jedná o naléhavou situaci. Peter neztrácel čas a okamžitě vzít svého kocoura Sama na kliniku. Když dorazil, lékař mu položil několik otázek.

A po prohlídce kočky veterinář věděl, že kočka není v pořádku. normální stav. Petrovi však o situaci odmítl říci. To Samova majitele ještě více znepokojilo.

Přečtěte si více
Tento pes Husky zmizí na 4 dny, důvod překvapí 20 milionů lidí (Video)

Lékař se rozhodl udělat chirurgický zákrok aniž by Petrovi poskytl vysvětlení. Situace se však ještě více zamotala, když na místo dorazili policisté. Úřady začaly Samovu pánovi klást spoustu otázek.

Policie požádala Petera o poskytnutí informací o původu kočky, včetně totožnosti jejích předchozích majitelů. Poté mu ukázali několik fotografií, aby zjistili, zda muž zná někoho z lidí na snímcích. Peter znal pouze muže, který mu Sama prodal.
Tento pes odmítá nechat kočku na pokoji, když se jejich pán dozví proč, nemá slov.Zdroj: Capture Instagram

Sam patřil zločinci!

Peter nechápal, co se děje, ale nakonec dostal odpovědi, když veterinář vyšel z operačního sálu. Doktor odhalil, že jeho kočka byla březí a měla dvě koťata. Takovou situaci Peter nečekal!

Podle policie Sam patřil ke zločinecké skupině který způsobil, že kočka otěhotněla. Jedná se o trestný čin a velmi chytrý obchodní model. Tito zlí lidé pouze čekají na příchod koťat, aby je mohli obratem prodat.

Přečtěte si více
Neuvěřitelné video této ženy, která našla svého psa po strašlivém tornádu

Úřady následně požádaly Petra o pomoc při zřízení Zločinci. K tomu by se kočka musela stát návnadou, která by upoutala jejich pozornost. Peter si tedy zahrál a na Facebooku zveřejnil zprávu o příchodu dvou malých koťat do své nové rodiny.

Tento pes odmítá nechat kočku na pokoji, když se jejich pán dozví proč, nemá slov.Zdroj: Capture Instagram

Stačí si počkat, až na to zločinci skočí. A ti naletěli, protože přijeli k Petrovu domu s úmyslem koťata odnést. Úřady je pak snadno dopadly..

Kočku zachránil pes!

Když policie zatkne zločince, pro Petra a jeho kočku se konečně vše vrací do normálu. A nutno říct, že důležitou roli při řešení problémů sehrál pes Max. Její akce zachránila Samovi život.

Max skutečně celou dobu věděl, že Sam je těhotná. Proto nechtěl. nepustil kočička s jednou podrážkou. Nakonec všechno dobře dopadne!

Ke čtení
Tento veterinář panikaří, když vyšetřuje tohoto psa, volá přímo policii

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.