Accueil » Zvířata » Tento pes husky zmizí na 4 dny, důvod překvapí 20 milionů lidí (Video)

Tento pes husky zmizí na 4 dny, důvod překvapí 20 milionů lidí (Video)

Tento pes Husky zmizí na 4 dny, důvod překvapí 20 milionů lidí (Video)

Husky byl nahlášen jako nezvěstný po dobu čtyř dnů. Hledání tedy trvalo dlouho a skončilo bez dobrých zpráv. Tato rodina s bydlištěm ve Washingtonu byla touto náhlou nepřítomností rozrušena. Ale po těchto čtyřech dnech se pes objevil a dal své rodině nádherné překvapení. O tom všem vám povíme v následujících řádcích!

Husky zmizel!

Na čtyři dny, zmizel husky této washingtonské rodiny. Nebylo známo proč. Rodina byla skutečně vyděšená a obávala se, co by se s ním mohlo stát v jejich nepřítomnosti.

Ale nakonec se Husky objevil, jako by. nikdy neopustila svůj domov. A skutečně, opustila. Pes nikdy neopustil její území. Rodina byla tímto opětovným objevením překvapena.

Přečíst
Pes začne kopat v hrobě, náhle se zastaví a začne štěkat.

Lily je jméno psa. Pes se ve skutečnosti schovával přímo pod domem. Majitelka Ashley Tabor na svém účtu na TikToku prozradila pravdu o tom, co se huskymu stalo.

Po zmizení se rodina rozhodla, že psa umístí. AirTag na obojek huskyho.. To má zabránit tomu, aby se podobný čin opakoval.

Ashley Tabor vypráví příběh svým následovníkům TikTok a překvapení, které dostala!

Učitelka pak vypráví tuto událost na sociální sítipřesněji na TikToku. Sdílí příběh slavného huskyho. Po tomto záhadném činu si rodina Huskyho dala práci s instalací zařízení AirTag. Právě od toho posledního jsme zjistili, co se skutečně stalo. když zmizel a proč.

Skutečně, Pejsek se nikdy nevzdálil ze svého domova.. Lily nikdy nezmizela. Husky se jen uchýlila do úkrytu, který objevila. V místě, o jehož existenci dosud nikdo nevěděl.

Přečíst
Proč se zdá, že psi vědí, kolik je hodin? Odpověď odborníků

Při pohledu na Husky zamčený v tomto prostoruJeho majitel mu chtěl pomoci. Odstranila proto kus podlahové desky, aby psovi pomohla ven. Ke svému překvapení zjistila, že Lily má štěňata.

Tento pes husky zmizel na 4 dny, důvod překvapí 20 milionů lidí (Video)Zdroj: Capture Instagram

Poté se dospělo k závěru, že Husky se k této lokalitě připojil proto, aby mohl porodila mláďata v klidu a pohodě.. Majitel tedy udělal vše pro to, aby matku i se štěňaty dostal na toto místo.

Dítě Ashley Tabor zachránilo huskyho a jeho štěňata z této díry!

Dospělý člověk zřejmě nemohl touto jámou projít, protože byla příliš malá. Dítě Ashley Tabor tam šlo vyzvednout mláďata huskyho. Záchrana každopádně trvala jen několik minut. Nyní jsou již na svém místě v domě.

Příběh majitele huskyho upoutal pozornost mnoha lidí na sociální síti TikTok. Příběh totiž sledovalo 20 milionů lidí. Tentokrát, šťastný konec tohoto příběhu všechny potěšil.

Chcete-li si přečíst
Adoptovaný osel se chová jako rodinní psi, je rozkošný!

pic.twitter.com/GF7bFViXHt

– nelimar (@nelimar165) 20. března 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Přečtěte si více
Muž byl odsouzen za zanedbání péče o svého psa, který kvůli němu zemřel.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.