Accueil » Zvířata » Tento pes byl po 4 měsících vrácen do útulku ze smutného důvodu.

Tento pes byl po 4 měsících vrácen do útulku ze smutného důvodu.

Twinkle je pes který byl v červnu nalezen, jak se sám a ve velmi špatném stavu potuluje ulicemi Miami. Zachránila ho organizace True and Faithful Pet Rescue Mission. Poté byl převezen do veterinární lékařkde mu bylo poskytnuto lékařské ošetření. Když se jeho zdravotní stav zlepšil, Twinkle začal přibírat na váze a stal se z něj krásný živočich. Na začátku září ho adoptovala dobrá rodina, alespoň si to všichni mysleli…

Právě včas na Vánoce, záchranné centrum obdrželo e-mail od Twinkleho nové rodiny, že ho chtějí vrátit poté, co si ho u sebe nechali čtyři měsíce. Důvod? Nemohl si pomoci, ale v noci hlasitým pláčem vyjadřoval, jak moc je miluje. Jediné, po čem toužil, bylo spát v jejich posteli. Bohužel, rodina to již nedovolila svým dalším dětem. Čivavy starší. Rozhodli se, že Twinkle pro ně není vhodný, a poslali ho domů.

Twinkle byl vrácen do útulku, protože chtěl spát se svou rodinou.

Madison MulvihillKoordinátor sociálních médií pro Pravá a věrná záchranná stanice pro domácí zvířata, zasáhl, aby zjistil, proč byl přiveden zpět. Pak ho našla schouleného v rohu postele. psiTřásl se strachy, vypadal zmateně a smutně. Navíc se díval na plot, kde ho před chvílí nechali jeho majitelé.

Tento pes byl po 4 měsících vrácen do útulku ze smutného důvodu.Zdroj: Capture Instagram

Všichni v záchranném centru bylo smutno z tohoto roztomilého pejska, který se chtěl jen přitulit k někomu, kdo by ho miloval celou noc.

Tento pes je po 4 měsících vrácen do útulku ze smutného důvodu.Zdroj: Capture Instagram

Twinkle se nyní spokojeně prochází po polích. Nyní má další šanci najít štěstí: jeho novou rodinu tvoří šest dalších psů.

Twinkle nám všem připomíná, že nikdy nejsme příliš staří ani příliš mladí na to, abychom byli šťastní.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.